Programari Meciuri - Liga XB

Aici se pot organiza diverse evenimente, intreceri sau turnee

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #131 » de Cristina » 01 Feb 2013 22:35

Sa te uiti pe demo, sa vezi cine era fricosul care statea in baza.

Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #132 » de Bogdan » 01 Feb 2013 22:37

Cristina scrie:Sa te uiti pe demo, sa vezi cine era fricosul care statea in baza.

cred ca nu ai vazut ce scriam in chat pe server si ce am scris pe forum inainte sa jucam. :) Daca eu nu sunt de acord cu echipa aia care e faza ca nu inteleg, la ce va agitati? Daca la mine nu juca tigaie jucam singur, nu chemam toti padurarii sa joace cu mine. Pana la urma panda trebuia sa se ocupe ca era coechipierul lui, cu el a jucat 3 meciuri in grupe. :)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #133 » de Cristina » 01 Feb 2013 22:39

-> Link MAGIC

\ post actualizat: 01.02.2013 | 9:45 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Intre 2 si 8 feb 2013 se vor juca meciurile:

-> XB- BULLETPROOF ( puf. & Ghinion*XB ) - VS - XB - It's PandaTime! ( Pand@ & Sl!ck) ( stabiliti )


-> XB - Domnii ( HitmaN & chpaxz) - VS - XB - White Walkers ( Cerezeu & Cristina ) ( duminica, 3 feb.. undeva pe la 20:00 )
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #134 » de Panda » 01 Feb 2013 22:53

Saptamana viitoare o sa pot juca numai pana in ora 19:00 ( ora Romaniei).. din cauza ca muncesc de noapte... asta doar daca adversarii XB- BULLETPROOF sunt de accord....daca nu cer amanarea.... pe data de 12.02.2013 la ce ora vor ei !!!
Imagine
Ca pe porci !!!!
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #135 » de Cristina » 01 Feb 2013 23:14

Panda (Re: Post 134), dormi pe tine...

Intre 2 si 8 feb 2013 se vor juca meciurile:

Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #136 » de Bogdan » 02 Feb 2013 10:31

Panda...pfff...aseara la ora 22 a intrat coechipierul tau pe steam...fix la jumatate de ora dupa ce am iesit de pe war. E clara treaba ca a stiut de meci si ca v-a fost frica sa jucati in echipa aia...rusinica!
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #137 » de cerezeu » 02 Feb 2013 11:57

nu e vorba de frica nik si cand am jucat noi cu ei panda criss si cu mine eram pe server si timpul se juca mix nu il baga in seama pe panda si a chemat si atunci pe altcineva panda dar chiar inainte sa dam live so trezit si el ca vine sa joace oricum am asteptat destul dupa el si atunci + ca dupa incepea sa injure ca un terminat . singura gresala a lui panda a fost ca nu si'a schimbat coechipieru fix dupa meciul cu noi sa nu mai iasa alte discutii etc.
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #138 » de Bogdan » 02 Feb 2013 13:01

cerezeu scrie:singura gresala a lui panda a fost ca nu si'a schimbat coechipieru fix dupa meciul cu noi sa nu mai iasa alte discutii etc.

corect...e aiurea ce a facut panda, mai ales ca a vazut ca nu sunt de acord sa se joace asa, putea sa anunte de acum o mie de ani(a avut 2 saptamani in care putea sa scrie ca nu joaca timpul), dar daca ei asa considera ca e ok, sa joace cu cine vor.
Se pare ca regulamentul concursului a fost facut ca sa fie respectat fix de...cucu! Inca o data se dovedeste ca in comunitatea noastra se iau decizii dupa bunul plac al unora iar restul sunt de umplutura...
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #139 » de Bogdan » 03 Feb 2013 23:00

bah porcilor sunteti niste incompetenti...sa va duceti in padure ca am crezut ca sunteti intregi la cap si o sa respectati echipele si competitia...pe voi v-a durut in cur, ati tot amanat meciurile, ati schimbat echipele cum ati vrut voi, sunteti niste nesimtiti. Si la prima olimpiada tot asa ati facut, dar nu m-am gandit ca o sa faceti si acum la fel. Pentru asta se inchide olimpiada idioata si ma retrag naibii de tot din css ca majoritatea sunteti varza...cu "v" mare. Invatati naibii sa respectati regulile si sa faceti totul punctual ca o sa fiti niste incompetenti toata viata, m-am chinuit cu cristina sa facem ceva frumos si voi sunteti niste idioti. Sa va duceti in padure de padurari ca nu stiu ce naibii aveti in capul ala
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks