Salutare!

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Salutare!

Mesaj #1 » de gargoyle » 09 Mar 2017 06:05

Va salut,prieteni. Imi pare rau ca nu am mai fost activ pentru o buna perioada de timp...Sunt in Londra de mai mult de un an,dar sunt pe cale sa imi reincep activitatea pe forum si pe server,de asemenea,promit :D Am una bucata PC Predator,acum trebuie sa imi mai achizitionez o masa de joc,mouse si keyboard. Salutare tuturor,in special lui DeeJay,Cristinei,Nik,Walid,John,Y2K...nici nu mai stiu cine a mai ramas pe sârmă...dar revin in curand. Toate cele bune si salutari si noilor veniti cu care nu am avut ocazia sa interactionez. Va pupa Gargoyle

[ Post made via Android ]
Imagine

Avatar utilizator

Re: Salutare!

Mesaj #2 » de DeeJay » 09 Mar 2017 08:32

gargoyle (Re: Post 1), credeam ca te-ai dus in padure. welcome back! :ymhug:

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Salutare!

Mesaj #3 » de Bogdan » 09 Mar 2017 15:34

Haha gargoyle ca pa porc...bine ai revenit old friend! :P
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Salutare!

Mesaj #4 » de gargoyle » 09 Mar 2017 16:34

Nikalai,porcule,mi-a fost dor de tine :))

[ Post made via Android ]
Imagine
Avatar utilizator

Re: Salutare!

Mesaj #5 » de ak melc » 11 Mar 2017 19:36

Saalutare mosu ! Cu ocazia asta imi fac si eu prezenta dupa o buna perioada de inactivitate. Ne auzim la o dusca in londra? Intamplarea face sa fiu in zona :))

Avatar utilizator

Re: Salutare!

Mesaj #6 » de Eseth » 11 Mar 2017 22:46

Bine ai revenit! :D

:ymhug:
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Salutare!

Mesaj #7 » de ostil » 12 Mar 2017 20:20

salutare, bine ai revenit :ymhug:
Imagine
Avatar utilizator

Re: Salutare!

Mesaj #8 » de DeeJay » 29 Mar 2017 23:34

gargoyle (Re: Post 1), ai revenit si te-ai dus in padure iar :)) ce naibi revenire e asta ba?
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron