Celalalt topic a fost inchis

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Celalalt topic a fost inchis

Mesaj #1 » de Raizen » 08 Apr 2015 11:47

Am vrut sa mai adaug ceva : faza cu "kick pt a vedea daca e activ" nu prea se potriveste, avand invedere ca nici 2 min nu trecusera de cand am precizat ca nu joc awp ca a fost deja + ca puteai sa intrebi "spec esti/raizen esti/bai prostule esti?" aa nu raspundeam, atunci se valida si kick ; singura ta explicatie dupa a fost "spec in or out" nimic cu control verificare iar restul playerilor, slick lore isi vedeau frumos si linistiti de jocul lor, n-aveau nici-o treaba cu tine cu mine cu kick.ul, deci nu-i amesteca si pe ei, si cat despre ca m-am luat de tine, a da ca am zis "dc dai kick ca spartul" scuza-ma dar la fel ai fi procedat si tu in locul meu sau chiar mai rau. dar in fine trec cu vederea peste acest mic incident

DeeJay poti sa inchizi si topicul asta sau sa-l stergi :D

Avatar utilizator

Re: Celalalt topic a fost inchis

Mesaj #2 » de DeeJay » 08 Apr 2015 12:07

maxxx nu mai e admin deci ce naibii sens mai are acest topic?

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Celalalt topic a fost inchis

Mesaj #3 » de Raizen » 08 Apr 2015 13:47

nu e vorba ca "hai vreau neaparat sa fie scos de la admini" adica nu port pica sau dusmanie, doar ca nu-mi place minciuna :D
Avatar utilizator

Re: Celalalt topic a fost inchis

Mesaj #4 » de albert » 09 Apr 2015 00:55

EU zk ca trebuia sa ii mai acordati o sansa ptr ca avea dreptate mie mi sa parut un adm bun nuj Akm ce parere Au si altri... ptr ca ia dat Kick si etc eu decate ori am Jucat cu el Mereu Isi facea trb ca adm...dka un adm se mai enerveaza si mai zice o prostie trb trecuta cu vederea parera Mea ...si el a gresit ca a jucat pe alt srv...parerea Mea e sa ii maidati o sansa ;)

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Celalalt topic a fost inchis

Mesaj #5 » de DeNy » 11 Apr 2015 11:43

Atunci si mie mai trebuia sa mi se mai dea o sansa mno ?
Dar mna.. soarta.
https://t.me/pump_upp

Avatar utilizator

Re: Celalalt topic a fost inchis

Mesaj #6 » de eNzo » 11 Apr 2015 13:15

Eu zic sa inchideti topicul.
Ca admin trebuie sa iti pastrezi mereu calmul chiar daca ai de aface si cu ''prosti'' si incapatanati,nu inseamna ca trebuie sa abuzezi de ei,putea doar sa faca screenshot si sa le/ne faca reclamatie pe forum.
Albert putea sa se gandeasca inainte la consecinte...Uite drept dovada pe el nici nu l-a interesat ce s-a vorbit despre el. ;)
Paste Fericit!!
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)
Avatar utilizator

Re: Celalalt topic a fost inchis

Mesaj #7 » de DeeJay » 11 Apr 2015 13:50

nu cred ca e cineva pe xb care cere a doua sansa si nu o primeste..

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Celalalt topic a fost inchis

Mesaj #8 » de albert » 11 Apr 2015 15:45

EU doar mi.am spus parerea nmk nmk mai mt :ymparty:
Paste Fericit :o)

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Celalalt topic a fost inchis

Mesaj #9 » de FreeKill » 11 Apr 2015 16:37

Maxxx si in fosta calitate de admin si ca jucator are uneori niste reactii cidate fata de "colegii" de joc, si de mine se luase odata la o hara de_dust2, dupe ce l-am omorat a inceput sa urle ca imi da ban. Stiu ca un jucator a incercat sa-l calmeze spunandui ca este doar un joc.
Peste cateva ore am intrat si eu pe forum sa vad cum sta treaba cu el si am vazut ca Raizen ii facuse deja plangere.
Din ce am inteles a mai avut admin in trecut si la pierdut.
Paste Fericit !!!
Avatar utilizator

Re: Celalalt topic a fost inchis

Mesaj #10 » de MaxXx » 12 Apr 2015 18:39

eNzo scrie:Eu zic sa inchideti topicul.
Ca admin trebuie sa iti pastrezi mereu calmul chiar daca ai de aface si cu ''prosti'' si incapatanati,nu inseamna ca trebuie sa abuzezi de ei,putea doar sa faca screenshot si sa le/ne faca reclamatie pe forum.
Albert putea sa se gandeasca inainte la consecinte...Uite drept dovada pe el nici nu l-a interesat ce s-a vorbit despre el. ;)
Paste Fericit!!



iar esti impertinent, dar din moment ce nu am raspuns a fost ca asteptam decizia finala a celor "mari" din xb nu de la "mucosi" ca tine enzoc ;) Ti`am spus sa nu iti mai cauti anturaj cu mine :)

Cristos a inviat! si sarbatori fericite alaturi de cei dragi :)

\ post actualizat: 12.04.2015 | 6:41 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


FreeKill scrie:Maxxx si in fosta calitate de admin si ca jucator are uneori niste reactii cidate fata de "colegii" de joc, si de mine se luase odata la o hara de_dust2, dupe ce l-am omorat a inceput sa urle ca imi da ban. Stiu ca un jucator a incercat sa-l calmeze spunandui ca este doar un joc.
Peste cateva ore am intrat si eu pe forum sa vad cum sta treaba cu el si am vazut ca Raizen ii facuse deja plangere.
Din ce am inteles a mai avut admin in trecut si la pierdut.
Paste Fericit !!!



daca nu stii sa faci diferenta intre gluma si sincer, iarta`ma nu am sa mai glumesc ;) ca vad ca daca vrei sa faci caterinca si sa razi e naspa si daca nu vrei sa faci caterinca iar nu`i bine. Spor la treaba! :ymcowboy: :ymcowboy:
Just Do It!

Imagine

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks