johnpuzzle

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

johnpuzzle

Mesaj #1 » de johnpuzzle » 11 Feb 2015 17:29

nebunia cu arty si psy ma afectat pe moment a trect , sunt zilnc pe server mersi:))
intrebare ? putem face sa fie mai bine eu nu pot avea admin o perioada multa sau chiar de loc da voi hai sa facem server nr 1 din romania

Avatar utilizator

Re: johnpuzzle

Mesaj #2 » de eNzo » 11 Feb 2015 17:30

johnpuzzle (Re: Post 1), Asta ce ar insemna ? Te retragi ? :( :-o
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)
Avatar utilizator

Re: johnpuzzle

Mesaj #3 » de johnpuzzle » 11 Feb 2015 17:34

nu Enzo nu ma retrag nu muncesc si joc css
Avatar utilizator

Re: johnpuzzle

Mesaj #4 » de DeNy » 11 Feb 2015 17:35

Dc nu muncesti si joci css ? :|
Nu mai esti admin , nu mai ai indatoriri fata de comunitate.. :D
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: johnpuzzle

Mesaj #5 » de johnpuzzle » 11 Feb 2015 17:39

deny vezi esti copil di nou cu dj si slabanu de nik ne stim de mult si sufleteste e mai mare ca la tine

Avatar utilizator

Re: johnpuzzle

Mesaj #6 » de DeNy » 11 Feb 2015 17:41

Asa si ? Eu doar te-am intrebat de ce nu muncesti si in loc , joci css .. :|
Nu-mi pasa , poti sa le fi si var , eu doar te-am intrebat respectuos.
Da , sunt o copila si ? E vreo problema ? Mai bn asa , copila cum sunt .
Eu inca stau pe css , ca am o indatorire fata de comunitate . :|
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: johnpuzzle

Mesaj #7 » de Maverick » 11 Feb 2015 17:55

Asa pai cui mai zic eu " igen! Halgos te ! :)))" ma lasai singur =))) durrrrrr nu uita ca orice suparare e pe moment !
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !
Avatar utilizator

Re: johnpuzzle

Mesaj #8 » de johnpuzzle » 11 Feb 2015 18:08

deni te faci de ras si multi gay te apreciaza si nu ai un cuvat la munca mea habar nu ai ce fac si restu lesin naibi

\ post actualizat: 11.02.2015 | 5:10 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


deni te faci de ras si multi gay te apreciazde la colonelu
Avatar utilizator

Re: johnpuzzle

Mesaj #9 » de DeNy » 11 Feb 2015 18:13

Nu , doar ca eu sunt in stare sa mi fac treaba , si incerc sa o fac cum trebuie , nu am nevoie sa ma aprecieze lumea .
Daca nu-mi puneam suflet la ce zice lumea , de pe aici , mai eram aici ? Nu , nu mai eram , plecam de mult si ceao . Gaseam pe altcnv , alta comunitate , faceam eu cv altcv , dar nu , nici pt altii nu a-si fi plecat , si sa-mi las responsabilitatiile . Am venit aici , imi fac treaba cat pot eu de bine si gata .
Si ti-am mai zis , eu doar te-am intrebat respectuos , dc joci css si nu mergi la lucru , iar tu incepi ca sunt o copila , da sunt :D si ma bucur de asta :P
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: johnpuzzle

Mesaj #10 » de Gh30 » 11 Feb 2015 18:16

Aberatii, iar ... 8-|
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks