UNU care amenita, da-l rezolv

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: UN care amenita dal rezolv

Mesaj #21 » de WALID » 09 Feb 2015 17:10

Doamne ma =)) =)) ce lume :))
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.

Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #22 » de Cristina » 09 Feb 2015 18:28

NuRoFeN47RUS (Re: Post 1), blink-smiley-face say what?!
Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #23 » de NuRoFeN47RUS » 09 Feb 2015 21:30

stiu frate da crede ca io is prost da daca o facut treaba aia trebe sa se mute
Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #24 » de DraG0nCs » 09 Feb 2015 21:32

NuRoFeN47RUS (Re: Post 23), fara suparare dar daca tot voiai sa faci un topic, puteai sa il faci gen.. atentionare catre alti playeri ''aveti grija la, vedeti ca, atentie la'' etc.. asta era altceva, era un anunt :D
Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #25 » de CipiBLu » 10 Feb 2015 09:24

Si cu mine a incercat aceeasi faza cu prietenii pe steam... doar ca el m-a scos si i-am dat peste nas cu asta :))))))

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #26 » de eNzo » 10 Feb 2015 15:51

CipiBLu (Re: Post 25), ah deci eu cu nurofen nu suntem singurii :)) =)) Pacat de el...:|
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)
Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #27 » de DeNy » 10 Feb 2015 16:40

Stai , ce a vrut sa faca Ryder ? :)) wtf ? :))
Nu va mai inteleg .. sunt in urma cu asta :)) :)) :))
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #28 » de CipiBLu » 10 Feb 2015 18:08

eNzo (Re: Post 26), se pare ca nu sunteti singurii... dar nu inteleg ce l-a apucat... avand in vedere ca ne intelegeam extrem de bine... am jucat si minecraft impreuna si ne mergea perfect pana l-a apucat din senin :))

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #29 » de eNzo » 10 Feb 2015 20:37

CipiBLu (Re: Post 28), asta a incercat sa faca probabil ;) A vrut sa se apropie cat mai mult de noi si sa-i dam credibilitate ;) DeNy (Re: Post 27), A incercat sa ne lase pagubasi :D
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)
Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #30 » de RyDeR » 11 Feb 2015 20:18

Doamne, nu mai intru pe comunitate si deja incepe sa se vorbeasca de mine, sa explic, Nurofen mi-a trimis intr-o zi un link de tip phising si i-am zis ca il reportez iar el tot sustinea ca sa intru pe acel link ca nu stiu ce, a mai avut tentative in trecut de a face unele trade-uri inegale cu mine si mi-am dat seama ca nu e nimic bun de el, cand i-am zis ca il reportez m-a sters de la prieteni si i-am trimis acel PM pe forum, puteti vedea pe profilul meu de Steam ce comentarii cu amenintari mi-a lasat, nu le-am sters pentru ca cei de la Steam Support sa poata vedea, mentionez ca l-am reportat de doua ori, cu EnZo si CipiBlu nu stiu care e treaba, EnZo e cel mai probabil copilul gelos de 14 ani si cu CipiBlu n-am idee, stiu ca il aveam in lista de prieteni si acum nu-l mai am.
Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 6 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks