UNU care amenita, da-l rezolv

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #31 » de DeeJay » 11 Feb 2015 20:20

RyDeR (Re: Post 30), din cate vad, nu a zis nimeni nimic de tine, doar nurofen. nu stiu ce aveti voi 2 de impartit si nici nu ma intereseaza..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #32 » de DeNy » 11 Feb 2015 20:20

Nu ma , dar si eu am primit link-uri dubioase de la Nurofen ala :|
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #33 » de RyDeR » 11 Feb 2015 20:33

DeeJay (Re: Post 31),

Au zis si EnZo si CipiBlu ceva, nu stiu ce e cu ei mai exact, am avut cateva tangente in trecut dar momentan nu mai discutam sau altele. Doar am vrut sa postez chestia aia ca sa stiti ca acel Nurofen a incercat sa imi fure contul de Steam printr-o metoda phising si sa nu accesati link-uri trimise de el.
Imagine
Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #34 » de DeeJay » 11 Feb 2015 20:34

RyDeR (Re: Post 33), daca o sa mai fie reclamat de cineva o sa avem grija de el ca pa porc :))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #35 » de DeNy » 11 Feb 2015 20:35

Da, ma DeeJay , si mie mi-a dat link-uri pe contul de pe care joc css ..
Rusii astia :)) =))
https://t.me/pump_upp

Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #36 » de CipiBLu » 12 Feb 2015 08:52

RyDeR (Re: Post 30), Nu stiu nici eu care e faza ca am vazut mesajele doar.... nu le mai am ca le-am vazut pe telefon.... dar tin sa cred ca cineva ti-a intrat pe cont.... eu unul nu stiu sa fi fost ceva intre noi avand in vedere ca ne aveam chiar bine.... in fine... ramane asa..... eu n-am nici o treaba cu tine si n-am avut niciodata.....

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #37 » de RyDeR » 12 Feb 2015 16:21

CipiBLu (Re: Post 36),

E posibil sa fie chestia cu cineva pe cont, eu imi mai las prietenii sa se mai joace la PC si stiu ca ei mai intra si pe Facebook si altele, na, stiu ca noi mai mult am discutat pe Minecraft decat pe Steam.
Imagine
Avatar utilizator

Re: UNU care amenita, da-l rezolv

Mesaj #38 » de CipiBLu » 12 Feb 2015 18:39

Pai problema e ca si rezolvata :)) bag mana in foc ca unul dintre ei a fost la mine :)) si da noi am povestit mai mult pe ts si pe minecraft decat pe steam si ne intelegeam extrem de bine.... problema mea e rezolvata.... am sa-ti dau un add cand am sa ajung la PC....

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 5 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks