Probleme server

Info
Imagine
admini principali: Eseth Killer, Nik, DeeJay | Top jucatori

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Probleme server

Mesaj #121 » de Eseth » 22 Dec 2014 20:56

DeeJay (Re: Post 119), Mereu a mers bine.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Probleme server

Mesaj #122 » de Adrian » 22 Dec 2014 22:03

Exact ... sv a mers bine. V-ati panicat prea tare pt faptul ca la 2 playeri nu le mergea si pt ca a dat un crash ieri seara ... :)
oricum nu e rau faptul ca se scot pluginurile alea inutile. Doar ca nu va asteptati ca o sa va creasca skillul sau ca se imbunatateste hitboxul remarcabil ... ca sa fim clari de la inceput
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Probleme server

Mesaj #123 » de ostil » 23 Dec 2014 19:39

pai sa vezi ca ai dat damage se votase parca ceva vreme in urma ca trebuia sa ramana, acu iar ati scos ?
sv mergea bine... eu nu inteleg ce tot butonati pe acolo, mereu gasiti sa il butonati ... #-o
Imagine
Avatar utilizator

Re: Probleme server

Mesaj #124 » de Adrian » 24 Dec 2014 02:25

S-a hotarat ca sunt prea multe pluginuri inutile .... Ala e unul ... Care mai e si un fel de cheat .... :))

[ Post made via Android ]
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Probleme server

Mesaj #125 » de DeeJay » 30 Dec 2014 17:46

problema cu saritul cadavrelor am rezolvat-o azi cu comanda: phys_pushscale 1
am trecut si in server.cfg aceasta variabila... sper sa nu mai fie problema.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Probleme server

Mesaj #126 » de WALID » 09 Ian 2015 21:01

Admini full nu pot sa scoata un cacat de ''mute''

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
Avatar utilizator

Re: Probleme server

Mesaj #127 » de Bogdan » 09 Ian 2015 21:02

Taliba rezolvati cu asta...adminii full trebuie sa aiba acces la toate comenzile naibii!!!!
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Probleme server

Mesaj #128 » de DeeJay » 09 Ian 2015 21:03

Bogdan (Re: Post 127), cand am facut scriptu de admini am pus cum a zis eseth, deci eseth sa zica daca e ceva de modificat..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Probleme server

Mesaj #129 » de Crazy_Bob » 09 Ian 2015 21:03

Nu putem unmute/ungag/unsilence/unban nimic.Suntem admini full sau officeri?
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Probleme server

Mesaj #130 » de Lone wolf » 09 Ian 2015 21:04

walid97 (Re: Post 126), Si mie de mai multe ori imi aparea asta, defapt de fiecare data cand incercam sa scot "mute" chiar si daca "mute" era dat de mine... :|
Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks