Random XB projects

Aici puteti incarca videoclipuri ce vor aparea in canalul nostru pe Youtube
http://www.youtube.com/user/XbWebforest/videos

Moderator: DeeJay

Re: Random XB projects

Mesaj #11 » de Eseth » 25 Mar 2012 21:28

Cristina (referitor la Postul 9), l-a nenorocit pe nika :D foarte tare vid-u :))
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Random XB projects

Mesaj #12 » de Dami_eLit » 25 Mar 2012 21:35

ce tare =))
Avatar utilizator

Re: Random XB projects

Mesaj #13 » de Cristina » 25 Mar 2012 22:41

Da da, foarte tare video-ul. B-)
Si da, nik a fost mucificat, runda aia. Ca au fost multe. FARA NUMAR!!!! :ymparty:
Avatar utilizator

Re: Random XB projects

Mesaj #14 » de ostil » 25 Mar 2012 22:44

misto ...se distreaza baietii
Imagine
Avatar utilizator

Re: Random XB projects

Mesaj #15 » de Cristina » 25 Mar 2012 22:46

ostil scrie:misto ...se distreaza baietii


ahaa... am incercat sa fac si eu o poza...cat de cat normala, cu toti 3. NU am reusit. Sunt picioare pe sus, ochi in crucis, si pumni in bile... :ymsigh: Se distreaza baietii....

Avatar utilizator

Re: Random XB projects

Mesaj #16 » de Dami_eLit » 26 Mar 2012 12:02

maxim ;)
Avatar utilizator

Re: Random XB projects

Mesaj #17 » de Bogdan » 26 Mar 2012 20:15

muhahhaahha...sa ma vedeti cand fac spagatul...mi se mai spune si buce lii al xb-ului :)))...poza va urma in galerie...am ras ieri cu lacrimi...dar am si plans dupa pumnul in bile al lui taliba...a fost ca in jackass :)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Random XB projects

Mesaj #18 » de Cristina » 26 Iun 2012 18:48

XB. webforest.ro Prezinta: Mini concert de Weekend!

Andu_XB si mini concertul la chitara:


si....




..dupa mini concert, imagini si sunete inedite, numai backstage cu XB -> vara nu dorm, la cucaracha....... 8-|
Avatar utilizator

Re: Random XB projects

Mesaj #19 » de puf1k » 26 Iun 2012 19:46

=)) =)) =)) =)) =)) ....pe bune am ras vreo 15 minute dupa ce am auzi cum a zis nik : "eu vara nu dorm ,nu dorm...." =)) =)) =))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Random XB projects

Mesaj #20 » de KecKs » 26 Iun 2012 20:01

ba ce m-as duce si eu cu voi intr-o expeditie ! =)) =)) =)) Sunteti tari frate !!!! :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks