Jumping 'contest'

Aici puteti incarca videoclipuri ce vor aparea in canalul nostru pe Youtube
http://www.youtube.com/user/XbWebforest/videos

Moderator: DeeJay

Jumping 'contest'

Mesaj #1 » de Cristina » 13 Iun 2011 22:41

Volumul 1. :-B

Multe tentative esuate de sinucidere in masa... etc.

->

Avatar utilizator

Re: Jumping 'contest'

Mesaj #2 » de Bogdan » 13 Iun 2011 23:10

fff tare fratilor padurari :)))....cei mai tari sunt aia 2:)) care sar ca sobolanii in apa....dar cireasa de pe tort e deejay =))....un adevarat superman al scufundarilor=))) a sarit asa cu efect =))))))). GG baieti!
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Jumping 'contest'

Mesaj #3 » de iseedead » 14 Iun 2011 08:11

faina saritura lui dj, dar votul meu merge la aia 2 care au sarit in aer super fain (nu stiu cine sunt), ...ce duet,.... ce sincronizare ))))
Avatar utilizator

Re: Jumping 'contest'

Mesaj #4 » de Cristina » 14 Iun 2011 09:44

Din cate imi amintesc, eu fiind cea care a 'filmat' si editat, cei doi magnifici care s-au sincronizat perfect in operatiunea de sinucidere sunt : WALID si Hitm@n ( sper ca am scris corect... ) . 8-|
Avatar utilizator

Re: Jumping 'contest'

Mesaj #5 » de MJuvets » 14 Iun 2011 12:32

vai, fain :)
Thankyou, Thankyou, Thankyou... You are... my God.. my inspiration, my everything !

Avatar utilizator

Re: Jumping 'contest'

Mesaj #6 » de Crazy_Bob » 14 Iun 2011 12:36

da si io cu dj eram aia care murea numa unu si celalalt cadea in apa =)) io cadeam dj murea =))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Jumping 'contest'

Mesaj #7 » de Bogdan » 14 Iun 2011 12:46

...in concluzie dj e padurar taliban kamikaze :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Jumping 'contest'

Mesaj #8 » de Crazy_Bob » 14 Iun 2011 12:58

da =)) e kamikaze pacat ca nu ai fost aseara nik sa fi vazut niste faze
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Jumping 'contest'

Mesaj #9 » de Bysmark » 02 Iul 2011 12:33

lolz tare. dj cred ca mai departe nu puteai sa sari ca era sfarsitul hartii acolo. practic teai dat cu capu de un perete de aer:))
Avatar utilizator

Re: Jumping 'contest'

Mesaj #10 » de Crazy_Bob » 02 Iul 2011 13:04

o sa mai facem inca un concurs si o sa fie si mai tare :D
Imagine
Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks