Ce Manele Va Plac..... Stiu ca Ascultati

Zona cu filmulete, melodii, glume, chestii care te fac sa râzi

Moderator: DeeJay

Urmăritori: Wild Cats

Re: Ce Manele Va Plac..... Stiu ca Ascultati

Mesaj #31 » de GoGe » 16 Iul 2013 02:17


Salam Nr.1,Regele!
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator

Re: Ce Manele Va Plac..... Stiu ca Ascultati

Mesaj #32 » de gargoyle » 16 Iul 2013 03:05

Imagine
Avatar utilizator

Re: Ce Manele Va Plac..... Stiu ca Ascultati

Mesaj #33 » de Dami_eLit » 18 Oct 2013 19:00

Avatar utilizator

Re: Ce Manele Va Plac..... Stiu ca Ascultati

Mesaj #34 » de popaspurcatu » 19 Feb 2014 12:10

Am sa zic doar atat: NU sunt ascultator de manele, nici macar ocazional, nici macar la petreceri intrucat NU frecventez cercuri care sa-si lichefieze neuronii cu asa ceva. Si am sa adresez si o intrebare ascultatorilor de manele: daca va place acest gen, de ce nu va rezumati in a asculta acest gen cum fac ceilalti adepti al altor genuri, fara sa arunce cu cliseul ala absolut jegos, mizerabil, cacacios cum ca "sunt unii care nu recunosc ca ascultati manele" ?? De ce nu sunteti capabil sa concepeti ca exista oameni, multi, putini, care efect NU AU ABSOLUT NICI O TANGENTA cu lumea manelistilor si a manelelor, cu petrecerile cu caracter manelist etc., ca sunt oameni care efectiv nu se trezesc dimineata sau nu se culca seara cu vreo manea in cap ? Au venit cumva americanii sau alta natie la noi sa ne ceara manele ca nu aveau cu ce sa-si faca nuntile, botezurile, petrecerile ? Adica chiar traiti cu impresia ca nu se poate DELOC fara manele ? Se poate dragilor, va garantez ca se poate !! NIMENI DAR NIMENI nu va zice sa nu ascultati manele si NIMENI nu v-ar pune muzica la zid, daca nici voi nu ati mai arunca cu cliseul ala obosit "toti asculta dar unii nu recunosc", daca ati face si voi ca adeptii celorlalte genuri muzicale, adica sa va ascultati genul in liniste si pace si sa nu va bagati cu japca in preferintele altora, ca si cum toata lumea, dar efectiv toata lumea are sau trebuie sa aiva tangenta cu genul vostru. In ziua in care cliseuri precum "toti asculta dar unii nu recunosc" vor disparea, poate si adeptii altor genuri vor inceta sa va puna la zid genul vostru preferat. My 2 cents.
"Lucrurile vazute sunt infatisarile lucrurilor nevazute si necuprinse, o palida lumina asupra-le aruncand" - Sf. Ioan Damaschinul
Avatar utilizator

Re: Ce Manele Va Plac..... Stiu ca Ascultati

Mesaj #35 » de pRaf ala micu » 20 Feb 2014 23:19

Manele nu ascult DELOC din libera initiativa,doar cand sunt constrans (in vrun local sau la cineva acasa) deci ceva mai apropiat de manea (ca tot spun toti ca a inceput sa faca "manele") de la mine

Avatar utilizator

Re: Ce Manele Va Plac..... Stiu ca Ascultati

Mesaj #36 » de usage » 14 Mar 2014 01:07

Eu zic că muzica se ascultă depinde de stare !
Eu de exemplu ascult de toate .. de la populara până la hosue , rap etc .
Manele frumoase cântă Florin salam , mie mi se pare genial omu ! sunt și alții care cântă frumos !
Iisus te iubește , dar noi ceilalți credem că ești un idiot !

Imagine
Avatar utilizator

Re: Ce Manele Va Plac..... Stiu ca Ascultati

Mesaj #37 » de Davidoff » 21 Apr 2014 00:49

Imagine
Avatar utilizator

Re: Ce Manele Va Plac..... Stiu ca Ascultati

Mesaj #38 » de yahoOo » 21 Apr 2014 00:55


NEBUNIE :)))
Loading ... ████████████ 99.9%
Avatar utilizator

Re: Ce Manele Va Plac..... Stiu ca Ascultati

Mesaj #39 » de thony » 25 Apr 2014 14:16

=))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Ce Manele Va Plac..... Stiu ca Ascultati

Mesaj #40 » de Leito » 25 Apr 2014 17:19

Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks