IDeSys NetWorks cauta tehnician IT

Ai nevoie de ceva si nu gasesti? Pune anunt aici!

Moderator: DeeJay

IDeSys NetWorks cauta tehnician IT

Mesaj #1 » de DeeJay » 22 Iul 2013 22:56

Scurta descriere IDeSys NetWorks:

Suntem o companie ce ofera diverse servicii IT, precum: audit infrastructură și echipamente IT din punct de vedere tehnic, asistență rapidă locală sau de la distanță, livrare echipamente noi și software necesar.
Noi avem clienti incepand de la firme mici (<10 angajati) si pana la firme cu peste 100-200 angajati.
Ca idee ne ocupam de tot ce inseamna partea IT, infrastructura, servere, statii client, telefoane, sisteme de supraveghere etc..

Descriere job Tehnician IT

Cautam 1 om care sa faca teren la clienti, sa le rezolve problemele si caruia ii oferim sansa de a invata multe lucruri noi in acest domeniu.
La noi se lucreaza pe teren aprox 4 ore/zi (doar in cazuri exceptionale se sta mai mult, gen daca sunt probleme grave de rezolvat!).
Despre salariu pot sa spun ca la inceput va fi undeva aprox 800Ron/luna pt 4ore/zi. In functie de dezvoltarea firmei de nr de contracte si de comportamentul angajatilor salariile pot creste.

Contact

Cine este interesat de ce am scris mai sus, ma poate contacta prin mesaj privat, pe email dragos @ idesys.ro sau la tel. 0723659137 pentru a afla mai multe detalii.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: IDeSys NetWorks cauta tehnician IT

Mesaj #2 » de ike » 24 Iul 2013 17:55

aaa, as fi eu interesat, vin si pe 600 :D
Avatar utilizator

Re: IDeSys NetWorks cauta tehnician IT

Mesaj #3 » de Bogdan » 24 Iul 2013 20:07

ike scrie:aaa, as fi eu interesat, vin si pe 600 :D

hahaha ike pervers mic :))...eu unul as veni drq si pe 500 doar sa am asigurat concediul, ca la actualul loc de munca sunt asuprit :)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: IDeSys NetWorks cauta tehnician IT

Mesaj #4 » de DeeJay » 02 Aug 2013 23:12

s-a ocupat postul. momentan se inchide acest topic.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron