Aduc orice produs de pe EBAY

Anunturi Vanzare - Cumparare

Moderator: DeeJay

Aduc orice produs de pe EBAY

Mesaj #1 » de DeeJay » 21 Iun 2011 19:48

Pentru a va ajuta sa va cumparati orice doriti si pentru ca am rating si vechime destula pe EBAY pot licita si intermedia tranzactiile care va intereseaza.
In principiu am lucrat de 3 ani cu ebay.co.uk si ebay.de si de aici pot lua fara probleme orice vreti!

Comision 5 Euro (pentru tranzactii sub 50Euro) si 10 Euro (pentru tranzactii intre 50Euro si 150Euro)
Pentru tranzactii mai mari de 150 Euro negociem comisionul in functie de obiectul pe care il doriti!


Postati linkul cu ce va intereseaza si eu va spun ce si cum.
Plata produsului mi se va face in avans in contul meu bancar.
Pentru orice intrebare postati in acest topic!
Pentru contact folositi mesaj privat sau adresa de e-mail din profilul meu.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Aduc orice produs de pe EBAY

Mesaj #2 » de KenTwOw- » 10 Iul 2011 22:21

Ma intereseaza niste casti SteelSeries Siberia v1.

http://www.pro-gear.ro/steelseries/69-s ... white.html
Avatar utilizator

Re: Aduc orice produs de pe EBAY

Mesaj #3 » de DeeJay » 10 Iul 2011 22:25

Salut,

Am gasit v2--> http://cgi.ebay.co.uk/SteelSeries-Siber ... 45fb81ece4

Pot sa ti le aduc la 400Ron.

Cu stima,
Dragos

PS: v1 nu sunt..
PS2: mai putem astepta poate apare vreo licitatie cu pret mai mic..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Aduc orice produs de pe EBAY

Mesaj #4 » de Valahul » 18 Aug 2011 22:12

poate o sa te rog sa mi aduci mie ceva pt mitsubishim pinin bullbar si altele k
caut ceva si te contact
:)
Avatar utilizator

Re: Aduc orice produs de pe EBAY

Mesaj #5 » de 2peu » 19 Aug 2011 14:16

As fii si eu interesat de una alta, insa ce garantie am ca primesc exact ce comand sau sa fie din punct de vedere tehnic ok.

Modul de lucru al okazii.ro mi se pare laudabil pentru ca nu incurajeaza plata instant ci la predare eventual ramburs.
Imagine

Avatar utilizator

Re: Aduc orice produs de pe EBAY

Mesaj #6 » de DeeJay » 19 Aug 2011 16:06

2peu, Eu cumpar de vreo 3 ani de pe ebay.
Nu am avut probleme.
Tot ce trebuie e sa citesti cat mai atent descrierea produsului, sa citesti datele despre plata si transport si sa contactezi sellerul pentru nelamuriri!
Sistemul Paypal iti da banii inapoi in caz de teapa.
Eu nu mai cumpar nimic de pe okazii..sunt multi tepari si nu ai nicio incredere!

Valahul, te uiti pe ebay si imi dai linkuri la ce vrei sa studiez.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Aduc orice produs de pe EBAY

Mesaj #7 » de 2peu » 19 Aug 2011 16:45

DJ, lucrez cu paypal de mult timp cu ei si nu e prima teapa luata, iar pentru cateva sute de euro si fara un motiv EXTREM DE SOLID ai slabe sanse sa iti recuperezi banii, eu ma gandeam la vreun sistem implementat de ebay cum exista escrow pe okazii.

Vazusem pe ebay un server la 300Euro, ma incanta configuratia insa daca primesc produsul si constat ca acele componente sunt altele decat cele mentionate in descriere, ce fac?

Depun reclamatie, le explic problema iar cel de la care am cumparat poate argumenta ca le-am schimbat eu pentru a imi primi banii inapoi.

Si pe okazii sunt tepari insa poti verifica produsul inainte de cumparare si te poti suci daca nu esti deplin satisfacut de produs.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Aduc orice produs de pe EBAY

Mesaj #8 » de DeeJay » 19 Aug 2011 18:22

2peu, daca iei de la un seller cu reputatie buna pe ebay (minim 100 ratinguri 100%) nu sta ala sa iti dea teapa.. in plus daca e ceva aiurea fata de ce a zis sellerul contactezi pe cei de la ebay le explici problema si apoi sigur se rezolva.. eu am cumparat si in valoare mai mare de 300eur si nu a fost nicio teapa..ba mai mult am cumparat ceva de 200eur si am platit inainte prin transfer bancar (sellerul nu avea paypal) si iar nu a fost problema, itemul arata exact ca in pozele pe care mi le-a dat sellerul pe email, iar daca e sa comparam preturile pe ebay fata de preturile de pe okazii..no comment..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Aduc orice produs de pe EBAY

Mesaj #9 » de nutu91 » 25 Feb 2012 16:48

Salut,
poti sa imi aduci si mie sibevia v1 black.. la un pret maxim cu curier cu tot la 150 de lei?
astept un raspuns dak mai e valabil ?
Avatar utilizator

Re: Aduc orice produs de pe EBAY

Mesaj #10 » de DeeJay » 25 Feb 2012 21:17

nutu91 (referitor la Postul 9), salut, nu se mai gasesc pe ebay..doar V2 am gasit..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 9 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks