Tricouri Personalizate - XB

Anunturi Vanzare - Cumparare

Moderator: DeeJay

Urmăritori: costi07

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #71 » de thony » 07 Ian 2014 01:40

Vreau si eu 2 tricouri :D de cand se poate face comanda??
Imagine

Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #72 » de pRaf ala micu » 07 Ian 2014 08:33

Da hanorace nu faceti?
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #73 » de Cristina » 07 Ian 2014 11:07

Imi este greu sa gasesc acum, in mij iernii, tricouri.
Iar la hanorace nu m-am bagat pentru ca la final o sa fie pretul prea mare. Ma gandeam ca nu o sa vrea nimeni.
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #74 » de pRaf ala micu » 07 Ian 2014 11:24

Cristina (Re: Post 73), pei vezi si tu cam cat ar costa totul si pune un pret informativ,cine este interesat cere cine nu nu,pentru ca banuiesc ca se fac doar dupa ce sunt comandate
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #75 » de HAWK » 15 Apr 2014 17:44

Cristina scrie:Imi este greu sa gasesc acum, in mij iernii, tricouri.
Iar la hanorace nu m-am bagat pentru ca la final o sa fie pretul prea mare. Ma gandeam ca nu o sa vrea nimeni.
da ceva fara tricou pt mine Cristina nu gasim ?? )) ca vine vara si nu am cu cine sa merg la plaja )) sa fie femeie ar fi cel mai bine .. )) :P
Imagine

Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #76 » de Cristina » 15 Apr 2014 17:54

Am ceva si pentru tine :

Imagine
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #77 » de HAWK » 15 Apr 2014 17:55

Cristina scrie:Am ceva si pentru tine :

Imagine

daca le dau deoparte nu gasesc pe nimeni nu ?? ))) dar o sa mi-o aleg pe cea mai frumoasa sa o scot la suc ..)))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #78 » de thony » 25 Apr 2014 14:41

si se poate face comanda deja la tiricouri??? sau nu???
Imagine
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #79 » de Cristina » 25 Apr 2014 15:21

Saptamana viitoare merg sa vad cum stau preturile la cei care personalizeaza tricourile si va anunt. :)
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #80 » de thony » 25 Apr 2014 15:32

ok super :D
Imagine

Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks