Tricouri Personalizate - XB

Anunturi Vanzare - Cumparare

Moderator: DeeJay

Urmăritori: costi07

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #61 » de Cristina » 07 Iun 2013 15:34

PAULXX scrie:Buna ! as vrea si eu un tricoi dhasta ! cum facem? Vreau pi alb si pi spatii sa mio pui cu paduria , ca asa imi shadi mai ghine! sama simt si eu ghio ! scz bhio. :D echo sau se zishie pe aici pi la bucicale. B-)

dar zimi si pretul te rog. si daca poti nuku....scz....niku sa fie pe rosu ? sau in loc de padurice pe spate sa pui doi icsi ! ??? hmm suna sexi de naspa cred :)
gandestete si dami si mie o idee te rog . ty pup!



Say what???? Dude... :|

N-am inteles decat ca vrei tricou alb si cu textul pe spate. Numele rosu. Altceva ... :-?? .
Preturile sunt pe prima pagina trecute, in primul post din topicul asta.

Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #62 » de PAULXX » 07 Iun 2013 15:50

AM ZIS! ca poate poti sa pui si o PADURE pe spatele tricoului sau 2X mari cat mine . Ori sa imi aduca minte de padurea de aici, ori iti dai si tu cu parerea si dai un sfat.
Numelere sa fie ca la tricourile care le faci,sub text,dar daca creziii ca se merita pe culoarea rosie, sau lasi pe verde. ahh ca e greu .
Imagine
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #63 » de Eseth » 07 Iun 2013 15:57

Roadkill nr. 2 :|


Sorry pentru offtop.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #64 » de Cristina » 07 Iun 2013 17:15

gfdgfdg.png
gfdgfdg.png (278.4 KiB) Vizualizat de 102 ori


Adica asa??? :-?


P.S. Pretul final 150lei. ( ca vrei si pom, si nume rosu... 8-| )
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #65 » de Eseth » 07 Iun 2013 18:07

Cristina (Re: Post 64), Imagine

:|
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #66 » de PAULXX » 07 Iun 2013 18:08

150? ok. numai doresc aceasta comanda. posibil am sa iau pe ceea clasica. dar luna viitoare. am prea multe planuri acuma. Multumesc
Imagine
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #67 » de MrMateiu » 04 Ian 2014 22:21

Se mai fac tricouri?Modalități de plată?
==============================A doua mea familie==============================

Imagine
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #68 » de pRaf ala micu » 05 Ian 2014 07:32

livrari in afara tarii se fac? :ymblushing:
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #69 » de Cristina » 05 Ian 2014 14:00

In perioada urmatoare se va modifica logo Gameforest, atunci voi posta noile modele de tricouri. :)
Livrare se face oriunde DAR costul il suportati voi!
Avatar utilizator

Re: Tricouri Personalizate - XB

Mesaj #70 » de pRaf ala micu » 05 Ian 2014 14:03

Cristina (Re: Post 69), deci livrarea se face oriunde si este un dar,adica este gratis,vai cata generozitate :)

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 13 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron