Masini / Motoare ..test speed / drive test..

Aici vom discuta despre ultimele aparitii in domeniul Auto

Moderatori: DeeJay, bibanu47

Masini / Motoare ..test speed / drive test..

Mesaj #1 » de ostil » 14 Sep 2011 09:18



-----------------------------------

ken block este pot spune printre cei mai buni soferi ai lumii urmaritii activitatea pe mai multe filmulete... bineinteles ca are si cu ce ..

--------------------

Imagine


_______________________
Edited by Cristina.

Ostile, hai sa invatam sa folosim Butonul EDIT. :-w
Imagine

Avatar utilizator

Re: Masini / Motoare ..test speed / drive test..

Mesaj #2 » de Gh30 » 14 Sep 2011 10:33

Ken Block's Gymkhana

Subaru Impreza


Ford Fiesta
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: Masini / Motoare ..test speed / drive test..

Mesaj #3 » de ALex » 14 Sep 2011 15:04

Ken Block se pricepe la drifturi iar filmuletele alea sunt reclame asta fiind cea mai noua si cea mai reusita dupa parerea mea:



Soferii mei preferati sunt:
Sebastien Loeb in WRC ,dupa mine cel mai bun din lume: increderea pe care o are in el si in masina lui il propulseaza pe primul loc de fiecare data, are la activ 6 titluri mondiale si se indreapta spre al saptelea.



Mark Webber in F1 care are un potential imens insa echipa sa il trage in jos ei preferandu-l pe Vettel ca sofer principal.




PS
ostil, vezi ca al doilea video e dintr-un joc, cel mai probabil DIRT.
Avatar utilizator

Re: Masini / Motoare ..test speed / drive test..

Mesaj #4 » de ostil » 14 Sep 2011 15:58

Da Alex stiu .. tocmai de aceea le'am pus separat nici fotografia nu are vreo legatura cu filmuletele ...
am deschis topicul in ideea ca sunt multi care au pasiunea asta si sa avem unde posta filmulete, faze cu drifturi bune de oriunde ( concursuri, jocuri..) , fotografii cu masini , motoare..

PS : - foarte frumos ca l'ai amintit aici pe Sebastien Loeb

- cel mai tare filmuletz / reclama al lui Ken cred ca este cel postat de GH3O : Subaru Impreza
Imagine
Avatar utilizator

Re: Masini / Motoare ..test speed / drive test..

Mesaj #5 » de ALex » 14 Sep 2011 16:27

ostil, mie imi place acel Fiesta mai mult, e un monstru de 600 CP si costa aproape 500 000$, ironia din tot filmuletul e ca pe masina scrie powered by ECOboost dar ea scoate flacari din esapament de la vaporii de benzina nearsi de parca ar fi 4 iulie.

Avatar utilizator

Re: Masini / Motoare ..test speed / drive test..

Mesaj #6 » de ostil » 14 Sep 2011 18:57



````````````````````````````````````
Imagine
Avatar utilizator

Re: Masini / Motoare ..test speed / drive test..

Mesaj #7 » de DeeJay » 14 Sep 2011 20:44

una dintre masinile preferate de mine:
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Masini / Motoare ..test speed / drive test..

Mesaj #8 » de Gh30 » 15 Sep 2011 10:59

BMW M3 CSL @-)
O prezentare facuta de cei de la Top Gear.

http://www.topgear.com/uk/videos/bmws-on-the-iom-ii

N-am mai gasit video-ul pe youtube... :ymsigh:
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: Masini / Motoare ..test speed / drive test..

Mesaj #9 » de ALex » 15 Sep 2011 14:28

DJ, ai vazut noul Focus? Sincer partea din fata nu-mi prea place era mai misto la modelul din 2011.Modelul pe 2013 e inspirat din conceptul Ford Evos, ma refer la grila.

2013:
Imagine

2011:
Imagine

Evos:
Imagine
Avatar utilizator

Re: Masini / Motoare ..test speed / drive test..

Mesaj #10 » de DeeJay » 15 Sep 2011 14:54

ALex, consider noul focus o blasfemie.. cel mai frumos focus ramane mk1 din punctul meu de vedere, are o gramada de premii castigate pentru design si fiabilitate, noi avem si acum un focus mk1 din 2003 si este inca o bijuterie :D
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 5 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks