Android?..IOS?...WindowsPhone?...Sauuu??..

Hardware - Discutii / Probleme
Incercam sa te ajutam cu sfaturi de la profesionisti in IT!

Moderator: DeeJay

Android?..IOS?...WindowsPhone?...Sauuu??..

Android
195
73%
IOS
34
13%
Windows Phone
16
6%
Altul
23
9%
 
Voturi totale : 268

Re: Android?..IOS?...WindowsPhone?...Sauuu??..

Mesaj #31 » de Adrian » 30 Noi 2014 06:52

De ce si-ar cumpara cineva un smartphone cu windows ca OS? Cel mai stupid sistem de operare pt un telefon ... ma rog, gusturile nu se discuta ... doar ca ... Bluescreen on your phone? Also? Come on ... :))
Failure is a choice ...

Avatar utilizator

Re: Android?..IOS?...WindowsPhone?...Sauuu??..

Mesaj #32 » de Eseth » 30 Noi 2014 14:41

sliCk (Re: Post 31), Don't talk, if you have no idea of what you are talking about. :)
Cand o sa devii owner de un telefon pe Windows Phone, atunci o sa-ti zici parerea. Atata timp cat nu detii unul sau macar nu te-ai folosit cel putin o zi, nu ai de unde sa stii.
P.S. I'm not talking about WP 7/7.5/7.8
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Android?..IOS?...WindowsPhone?...Sauuu??..

Mesaj #33 » de Adrian » 01 Dec 2014 03:52

Am avut windows phone, m-am jucat cu mai multe si chiar mai multe zile ... pentru mine sunt sh*t ... nu trebuie sa fii de acord cu mine. Depinde ce faci cu telefonul si daca iti place sa te scarpini cu mana stanga la ureachea dreapta ... pe deasupra capului ... :))
aia cu BSOD era o gluma daca nu te ai prins ..
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Android?..IOS?...WindowsPhone?...Sauuu??..

Mesaj #34 » de Eseth » 01 Dec 2014 15:25

sliCk (Re: Post 33), Dpmdv WP nu cedeaza practic cu nimic in fata Androidului sau iOS-ului ba chiar are multe chestii utile si interesante care sunt exclusive pentru WP. Da-mi un exemplu in care WP-ul este inferior celorlalte sisteme de operare mobile.
P.S. Pun pariu ca ai folosit un telefon pe WP 8.0 care intr-adevar e mult mai slab in ceea ce tine de functionalitati fata de WP 8.1 cu ultimul update la firmware. And how about future upgrade to Windows 10 for all Lumia devices running WP 8/8.1?
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Android?..IOS?...WindowsPhone?...Sauuu??..

Mesaj #35 » de Adrian » 01 Dec 2014 20:25

ai dreptate :) 8.0 ... pt mine este inferior din pdv al intuitivitatii in primul rand. Cum ti-am scris mai sus, scarpinatu la urechea stanga cu mana dreapta ... in rest, nu am intrat in amanunte. WP mi-au iesit de la suflet de la vremea lui samsung Omnia. M-am mai jucat cu multe alte versiuni, dar nu ma conving. Sunt la al 5-lea telefon android acum(HTC One M8), si sunt foarte multumit. pana nu aud mai multa lume asa incantata ca tine ... nici nu ma gandesc. Nu trebuie sa incerci sa ma convingi de nimic :)
Failure is a choice ...

Avatar utilizator

Re: Android?..IOS?...WindowsPhone?...Sauuu??..

Mesaj #36 » de Eseth » 01 Dec 2014 23:35

sliCk (Re: Post 35), Nu vreau sa te conving, am vrut doar sa zic ca Windows Phonurile nu sunt asa de rele. Uita-te la Lumia 1520 sau la 930 si vei intelege despre ce vorbesc.

[ Post made via StupidPhone ]
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Android?..IOS?...WindowsPhone?...Sauuu??..

Mesaj #37 » de Adrian » 01 Dec 2014 23:38

nu sunt fan nokia mane, nu mai sunt ... mai ales cand vad specificatiile alea gen camera de 41 megapixeli ... ma lasa rece. eu folosesc un dslr daca vreau. plus nu imi plac materialele, foma, culorile ... etc. nu prea mai sunt nici la curent cu flagshipurile lor ...
+ I like it simple and fast
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Android?..IOS?...WindowsPhone?...Sauuu??..

Mesaj #38 » de Eseth » 22 Ian 2018 09:11

Owner fericit Xiaomi Redmi Note 4 4G RAM / 64G storage din 05.01.2018 :D
OS: Android 7.0 Nougat

Pentru banii sai nu gasiti nimic mai bun :P

[ Post made via Android ]
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Android?..IOS?...WindowsPhone?...Sauuu??..

Mesaj #39 » de ROsnake » 26 Ian 2018 00:58

ios nr1
i been workin like i never had a job
Avatar utilizator

Re: Android?..IOS?...WindowsPhone?...Sauuu??..

Mesaj #40 » de Eseth » 26 Ian 2018 11:52

ROsnake (Re: Post 39), Apple fanboy detected :))
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks