Unban Goge

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Unban Goge

Mesaj #1 » de GoGe » 09 Mai 2019 23:08

Titlu: Cerere unban

1) Nick jucator ALy
2) STEAM ID STEAM_1:1:41139986
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data 09.05.2019,ora 23:01 pe serverul xb.gameforest.ro:27216
4) Alte detalii: Am primit ban fara niciun avertisment,nici macar nu mi s-a strigat numele,nu stiu daca este permanent sau nu. Motivul ban-ului a fost "Aimbot." dat de catre adminul verona.gr.

Multumesc anticipat.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator

Re: Unban Goge

Mesaj #2 » de verona » 10 Mai 2019 12:10

Ai primit verbal si scris aseara cand ai fost banat dar tu tot ai continuat cand intram spec te prefaceai ca nu stii sa joci cand intram in runda erai marele anihilator si am avut N ocazii sa te vad cum joci prin pereti >) si cum isi face aimu datoria + cand este un codat pe sv nu se aplica sanctiune verbala se aplica regulamentu oricum nu ai ban permanent 1 ora ! O zi buna sa ai!
Avatar utilizator

Re: Unban Goge

Mesaj #3 » de GoGe » 10 Mai 2019 12:19

Hmm,nici macar nu mi-ai specificat numele,eu habar nu aveam ca vorbeai cu mine. In fine,este irelevant pentru ca am avut doar o ora,dar as vrea sa se clarifice pentru un viitor posibil ban,data viitoare un demo ar fi perfect deoarece nu joc aici de 2 zile ca sa nu necesite vreun demo. Multumesc si o zi buna.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Unban Goge

Mesaj #4 » de DeeJay » 10 Mai 2019 12:20

verona (Re: Post 2), iti recomand ca la banari permanente mai ales cand nu esti 100% sigur sau cel care joaca are f multe ore in csgo sa faci un demo si sa ceri parerea pe forum in aria dedicata codatilor.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Unban Goge

Mesaj #5 » de H3ADSHAP3R » 10 Mai 2019 12:45

Pana la urma a fost scos banul?

Avatar utilizator

Re: Unban Goge

Mesaj #6 » de verona » 10 Mai 2019 13:52

A avut ban 1 ora , nu permanent! Macar bine ca a recunoscut ca folosea ceea ce am zis
Avatar utilizator

Re: Unban Goge

Mesaj #7 » de GoGe » 10 Mai 2019 13:53

Cand am scris ca am avut doar o ora,m-am referit la ban,nicidecum la vreun cod. Daca se punea problema de genul,banuiesc ca deja eram banat permanent.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Unban Goge

Mesaj #8 » de verona » 10 Mai 2019 18:55

Nu are rost sa ne tragem de sireturi am mai avut de a face cu oameni ca tine si in trecut nu sunt prima data cu grad pe un Sv am experienta . Pe data viitoare!
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks