UNban

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

UNban

Mesaj #1 » de Loc dog » 06 Sep 2017 11:48

Titlu: Cereri unban

1) Nick jucator Loc dog
2) STEAM ID (STEAM_0:1:51624875)
3) I was banned 05.09.17/ GameForest.ro CSGO [Free ADMIN] ip: 85.204.193.58:27216
4) I have been banned by Mogwai. He kicked me more times and then banned. He told the reason was that I am Ukrainian.He showed himself as a stupid person. I played on this server for about a year, and here such nonsense.
Can you do something with it?
Ultima oară modificat de Loc dog pe 06 Sep 2017 12:06, modificat de 2 ori în total.

Avatar utilizator

Re: UNban

Mesaj #2 » de DeeJay » 06 Sep 2017 11:51

Loc dog (Re: Post 1), please post steamid like this STEAM_0....
Let's wait and see what the admin has to say about your ban.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: UNban

Mesaj #3 » de Gizmo » 06 Sep 2017 12:05

Am intrat spectator pe snow, era el si cu inca un specimen care isi testau codurile, am dat record in consola si l-am banat pe urmatoarea harta $2000$. Nu stiu din ce cauza demo-ul nu este salvat, cand am vazut ca nu am dovada i-am scos banul.
Avatar utilizator

Re: UNban

Mesaj #4 » de Loc dog » 06 Sep 2017 12:14

Mogwai (Re: Post 3), No,you banned me saying that I'm Russian, to which I replied that I am a Ukrainian you said that "I do not care" And gave me a ban. This is not the behavior of the admin on the server
Avatar utilizator

Re: UNban

Mesaj #5 » de Gizmo » 06 Sep 2017 12:23

Eventual trebuie sa te si anunt din timp ca urmeaza sa te banez deoarece esti un codat infect. Tot ce este spatiul ex-sovietic reprezentati cancerul acestui joc, specimene ca tine care dau "bine" cu 600h, din fericire pentru tine si din pacate pentru mine nu am dovada salvata.
Nu stiu de ce te tot plangi atata timp cat nu ai ban pe sv.

Avatar utilizator

Re: UNban

Mesaj #6 » de DeeJay » 06 Sep 2017 14:22

Mogwai (Re: Post 5), scriei in engleza ca sa inteleaga.
Loc dog (Re: Post 1), are you sure that you are still banned on the server? Mogwai says that the ban was removed.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: UNban

Mesaj #7 » de Gizmo » 06 Sep 2017 14:31

Intelege el foarte bine ca foloseste Google Translate, este pe sv si se joaca.
Avatar utilizator

Re: UNban

Mesaj #8 » de Eseth » 07 Sep 2017 00:06

Mogwai scrie:Tot ce este spatiul ex-sovietic reprezentati cancerul acestui joc, specimene ca tine care dau "bine" cu 600h

Ma includ si eu pe aici? :)

P.S. Nu mi se pare corect ca un admin sa aiba careva prejudecati referitor la jucatori. Oriunde in alta parte faci ce vrei, dar in calitate de admin trebuie sa fii neutru in orice situatie si sa actionezi just.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: UNban

Mesaj #9 » de Gizmo » 07 Sep 2017 00:22

Nu i-am dat ban ban pe prejudecati, am si explicat ca nu am reusit sa salvez demo-ul si din acest motiv am scos la jumatate de ora banul ca nu aveam dovada, altfel stateau lucrurile. Mai mult de atata ce sa fac acum, sa imi tai un deget?
Am dat de prea multi rusnaci de genul asta in MM ca sa am o parerea buna despre ei, asa cum am spus mai sus astia care dau bine cu 500h - 600h - usp only head.
Avatar utilizator

Re: UNban

Mesaj #10 » de Eseth » 07 Sep 2017 00:36

Mogwai scrie:Am dat de prea multi rusnaci de genul asta in MM ca sa am o parerea buna despre ei

Te inteleg perfect, insa repet, nu trebuie sa iei in calcul prejudecatile in luarea deciziilor in calitate de admin. Zic la general, nu ma refer la cazul de fata.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks