Cred ca m-am angajat la banuri saptamanale

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cred ca m-am angajat la banuri saptamanale

Mesaj #1 » de ExSy » 21 Iun 2017 22:00

Titlu: Cerere Cerere Unban
1) Nick jucator ExSy din nou...
2) STEAM ID STEAM_0:1:14781910.
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data de 21 iunie 2017 pe serverul GAMEFOREST TF2
4) Alte detalii Inainte sa incep cu alte detalli cred ca sunt blestemat sa iau ban dupa o saptamana... Bun totul a inceput intr-o zi in care ma jucam pe serverul de TF2.Un player a venit pe server si spama cu o reclama la un cheat.Pe server era si Stefanx3(adminul).Am vrut sa fac o gluma iar stefan mi-a dat ban permanent.Cum ? Pai am inlocuit toata reclama cu un site care nici nu exista ca sa fac o mica gluma pe seama cheatului care e o prostie.Acea persoana a primit gag si mute permanent iar eu care am facut pur si simplu o gluma BAN permanent.De ce trebuie sa imi iau ban chiar daca nu fac nici o reclama ! Eu zic ca aceasta decizie a adminului nu a fost corecta deloc si aceea nu a fost o reclama ! REPET:A fost o gluma ! Multumesc frumos !

Avatar utilizator

Re: Cred ca m-am angajat la banuri saptamanale

Mesaj #2 » de Stefanx3 (!user banat!) » 21 Iun 2017 22:04

Repet, asa cum am zis si in reclamatia mea reclama nu este permisa sub nici o forma, intentionat sau chiar in gluma si tot lafel cum am mentionat si acolo el a luat ban permanent!
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: Cred ca m-am angajat la banuri saptamanale

Mesaj #3 » de ExSy » 22 Iun 2017 09:32

Dar injuraturile sunt permise ca l-am prins pe bunul tau prieten ca injura un player.Am si dovada doar ca uita-te mai atent la prima poza a ta si vezi ca acolo scrie hecmoca acel site nici nu exista si eu fac reclama la ceva ce nu exista ??!! :|
1.Dovada : https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... 9F7F7F0FA/
2.Dovada : https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... 7D6CF12E7/
Avatar utilizator

Re: Cred ca m-am angajat la banuri saptamanale

Mesaj #4 » de DeeJay » 22 Iun 2017 10:17

ExSy (Re: Post 3), daca ai ceva cu steven ii faci reclamatie!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Cred ca m-am angajat la banuri saptamanale

Mesaj #5 » de ExSy » 22 Iun 2017 10:47

Eu nu am nimic cu steven eu am zis ca stefan are ceva cu mine.Si se abate de ai da ban lui steven daca face reclama sau alte lucruri impotriva regulamentului.

\ post actualizat: 22.06.2017 | 10:48 am (zonă timp forum=GMT+2) /


DeeJay poti te rog sa ii spui ceva lui stefan sa nu imi mai dea ban pe chestii minuscule.Nu ma pot juca si ma trezesc cu BAN in fata !!!

Avatar utilizator

Re: Cred ca m-am angajat la banuri saptamanale

Mesaj #6 » de DeeJay » 22 Iun 2017 11:32

ExSy (Re: Post 5), pt reclama e ban permanent. care e abuzu?

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Cred ca m-am angajat la banuri saptamanale

Mesaj #7 » de ExSy » 22 Iun 2017 12:33

Pai nu am facut reclama ! Eh ce imi mai bat capu mereu iau ban pt "reclama".Eu nu mai zic nimic.Multumesc pt aceasta experienta de ban saptamanal.

\ post actualizat: 22.06.2017 | 12:35 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Nu am voie sa ma joc ca Stefan gaseste mereu motive... Ar trebui sa stau ca un robot sa nu mai zic nimic in chat sa joc ca un BOT ca daca nu BAN permanent.Nu ma simt bine jucandu-ma asa.
Avatar utilizator

Re: Cred ca m-am angajat la banuri saptamanale

Mesaj #8 » de Stefanx3 (!user banat!) » 22 Iun 2017 13:32

ExSy (Re: Post 7), Eu nu inteleg care e abuzul, scrie si in !rules ca nu ai voie cu reclama, si tu ai bagat reclama in chat, si falsa si adevarata!
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: Cred ca m-am angajat la banuri saptamanale

Mesaj #9 » de ExSy » 22 Iun 2017 15:05

Okey fac reclama la ceva ce nu exista.
Avatar utilizator

Re: Cred ca m-am angajat la banuri saptamanale

Mesaj #10 » de DeeJay » 22 Iun 2017 15:16

ExSy (Re: Post 9), crezi ca sta cineva sa verifice daca exista sau nu?!? se considera reclama si gata. ai ban 7 zile.

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks