Cerere Unban doruian

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere Unban doruian

Mesaj #1 » de CristianNK » 23 Aug 2020 11:54

Titlu: Cerere Unban

1) Nick jucator doruian
2) STEAM ID STEAM_0:1:22980668
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data 12.08.2020 pe serverul Gameforest.ro CSGO / 85.204.193.58:27216
4) Alte detalii a luat unban fara motiv ! am si poza in care scrie ''Banned:Rajkapur e misto'' (Rajkapur nici nu era pe server)

\ post actualizat: 23.08.2020 | 12:32 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Asta e poza de când a luat ban : https://imgur.com/a/CLbHuWY :-?

Avatar utilizator

Re: Cerere Unban doruian

Mesaj #2 » de RajKaPur » 23 Aug 2020 15:42

CristianNK (Re: Post 1), O sa ii dau unban azi.
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban doruian

Mesaj #3 » de CristianNK » 24 Aug 2020 22:20

salutare! aparent nu a mers ! are ipban ....
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban doruian

Mesaj #4 » de Brazi » 25 Iul 2021 04:31

eu tiam dat ban
e misto rajakapur
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks