Cerere unban.

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere unban.

Mesaj #1 » de i sad » 06 Sep 2020 14:10

Titlu: Cerere unban.

1) Nick jucator :(
2) STEAM ID STEAM_0:1:563262891
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data 6 Septembrie 2020 pe serverul GameForest.ro CSGO [Free ADMIN]
4) Alte detalii: Am primit voteban cu motivul ca am dat un "prefire" si un "cap prin perete" desi nu am dat nici un prefire , jucatorul respectiv era cu spatele la mine , si nu am dat nici un cap prin perete , jucatorului respectiv i se vedea jumate din corp.

Avatar utilizator

Re: Cerere unban.

Mesaj #2 » de H3ADSHAP3R » 06 Sep 2020 14:29

i sad (Re: Post 1),

salut, votebanul dureaza 30 de minute, deci nu mai ai ban
recomand sa ai si profilul public data viitoare
Avatar utilizator

Re: Cerere unban.

Mesaj #3 » de player » 10 Feb 2021 12:55

Buna ziua! Doresc și eu unban pe serverul gameforest. Am fost banat pe data de 7 februarie de Ionuț officer că cică am avut hack.Sper sa vedeți cererea

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban.

Mesaj #4 » de i0nutt » 11 Feb 2021 11:10

Ba player, in primul rand ai facut cererea aiurea... , Trebuia sa faci topic cum vezi ca a facut Isad. In al doilea rand , ai ban permanent? Daca n-ai rank 21 si ai lvl 0 pe steam si ai jucat dubios, ce vrei sa-ti fac , am facut demersurile sa ma asigur ca esti legit, joaca si tu de pe contul principal...

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban.

Mesaj #5 » de DeeJay » 11 Feb 2021 12:25

inchid topicul acesta.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 8 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks