Cerere unban

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere unban

Mesaj #1 » de NinJA_Guy6874 » 12 Noi 2019 00:08

Titlu: Cerere Unban

1) Nick jucator NinJA_Guy6874
2) STEAM ID 68742003
3) Va rog sa imi scoateti banul de wall primit in data 11 Noiembrie 2019 pe serverul GameForest.ro CSGO [Free ADMIN]
4) Alte detalii
Nu am folosit in viata mea hack,mereu mi-a fost frica sa nu primesc virusi,inteleg ca existau multi martori,dar nu ma asteptam la asta de la nea TheNutz,cer dovezi clare.

Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #2 » de MorningStars » 12 Noi 2019 02:06

Ban sa ramana, nu esti la prima dată cu cod te am vazut si eu pe server si multi alti jucători care probabil nu au cont pe forum sa iti faca reclamație, jucai cu wall. Sa iti fie învățătura pe parcurs fara cheat. Toate bune!

[ Post made via Android ]

\ post actualizat: 12.11.2019 | 1:06 am (zonă timp forum=GMT+2) /


Ban sa ramana, nu esti la prima dată cu cod te am vazut si eu pe server si multi alti jucători care probabil nu au cont pe forum sa iti faca reclamație, jucai cu wall. Sa iti fie învățătura pe parcurs fara cheat. Toate bune!
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #3 » de TheNutz » 12 Noi 2019 03:25

Nijalaule... imi pare rau... dar eu v-am zis sa nu va prind cu mizerii! cu toate ca de mult au vazut altii ca aveai wall si nu i-am bagat in seama... eu v-am tot spus aveti mare grija... am avut rabdare dar de data asta te-am prins cu matza-n sac din pacate!
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #4 » de NinJA_Guy6874 » 12 Noi 2019 10:59

Am un total de 1000 de ore pe csgo din care 200 pe server,toti cei care au facut reclamatii,au suspiciuni asupra oricarui player dp server care joaca decent,indiferent de rank,lvl sau medali,chiar daca asi fi avut hack nu asi fi fost asa de imbecil incat sa-l activez impotriva adminului intr-un 2v2.Daca este posibil sa vedem matchul,in care am fost "prins" cu wall,se poate vedea clar ca am jucat lejit.

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #5 » de senzo (!user banat!) » 12 Noi 2019 12:04

salut,

nu stiu cine ti-a dat BAN dar sigur il meritai, nu e prima data cand esti suspectat de wall, ba chiar eu as merge si pe un mic aim ceva...dar usor de tot.

Numai bine!
https://t.me/pump_upp

Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #6 » de Stix » 13 Noi 2019 16:07

Hmm, nu zic ca nu a folosit wall sau ce o fi folosit, dar cum poți sa îl acuzi de wall dacă nu ai dovada? Decât vorbele altor admini. :-?

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #7 » de MorningStars » 13 Noi 2019 23:37

Simplu ... dacq playeri se plang de el si il stim 10 admini ca el foloseste cod ..la ce dovada ? O sa vezi cand esti in situatie degeaba i ti partea. Plus ca si cu tine am o treaba domnule Stix. Seara buna

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #8 » de Stix » 14 Noi 2019 00:11

Defapt nu ii țin apărare, ba chiar l am suspectat și eu de hack din când în când, de ce dacă zici tu ca are Hack are chiar hack? Adică nu ai nici dovada ca a folosit, Ați mai dat și la vanooq după câteva zile a venit headshaper și ce sa vezi a cerut dovezi și voi nimic, ca nu aveți dovada,doar niște cuvinte care pana la urma nu înseamnă nimic, simplu, fără dovada nu faci nimic, și treaba cu mine habar nu am ce e sincer, e amuzant dar dacă ești asa tare și mare poți sa faci cerere sa mi se dea ban sau ceva cu dovezi desigur, fără ele, ce rost are? Și din moment ce știu ca nu am făcut nimic greșit, de ce mi ar fi frica de amenințarea ta? :-?

Ah și băiatu vanooq are unban de la headshaper de 2 ori, doar pt ca dati ban fără dovezi.

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #9 » de MorningStars » 14 Noi 2019 20:04

Dar cine a zis de amenintare prietenas :)) vroiam doar sa te intreb de skinuri..ce te agiti asa?

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #10 » de RajKaPur » 15 Noi 2019 20:27

Oricum el tragea ciudat si toate lumea de pe server se plangea de el ca are ceva ca era pe toane cand rupea cand era pamant.

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 8 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks