Cerere unban aArRnN

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere unban aArRnN

Mesaj #1 » de arN1- » 12 Iun 2019 01:01

Titlu: Cerere unban aArRnN

1) Nick jucator aArRnN
2) STEAM ID STEAM_1:1:101099098
3) Va rog sa imi scoateti BAN-ul primit in data 12.6.2019 pe serverul GameForest.ro CSGO [Free ADMIN]
4) Alte detalii Jucam pe server cu niste copii de 13 ani care ma injurau intr-una ca am hack, wall, aim. Intra TheNutz pe care l-am vazut foarte bine jucand, abia miscandu-se pe harta, deci habar nu am de ce exista asa admini incompetenti... Ma rog. Fac o faza in care bat 5 oameni si imi da ban.
Pe langa asta copii inca continuau sa ma injure si TheNutz nu era deranjat de asta. Am fost si eu admin, stiu ce inseamna, dar cu siguranta nu am fost un player atat de low. Inteleg ca nu aveti admini, ca nu va permiteti sa ii pierdeti pe cei existenti si probabil TheNutz va e prieten pentru ca ma jucam cu el pe un alt server pe care era o singura harta gen fy_snow, dar macar sa nu abuzeze de putere si sa se oftice ca exista jucatori mai buni. Nu suport hackerii, nu am jucat ABSOLUT nici o data CSGO cu hackuri

Am 4000 de ore dintre care 2.3k (https://imgur.com/a/qEdrcew) sunt pe main, contul pe care am luat ban. In timpul asta ori luam VAC daca jucam cu hack. Dupa 4000 de ore nu ti se nazareste sa joci cu hack. Mai ales contra unor pusti cu conturi noi. :)

Oricum, astept demo-ul pentru ca stiu ca nu a facut, evident ca nu are dovezi ca am hack odata ce nu joc cu cheaturi.

Am lasat pe profil -repurile si am scris ca mi-a fost banat contul fara motiv exclusiv pentru frustrati. Sper ca macar voi, de pe forum sa va intelegeti, daca TheNutz si copii aia nu.

Avatar utilizator

Re: Cerere unban aArRnN

Mesaj #2 » de DeeJay » 12 Iun 2019 07:16

arN1- (Re: Post 1), vezi ca poate ai luat ban tocmai ca ai facut adminii incompetenti. Daca ai ceva de zis la adresa unui admin ii faci reclamatie pe forum cu detalii etc..
Sa vedem ce zice adminul care te-a banat desi e posibil sa iti fi dat vot de ban care nu e permanent.

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Cerere unban aArRnN

Mesaj #3 » de arN1- » 12 Iun 2019 12:31

Nu am vorbit deloc de TheNutz. L-am facut acum pe forum incompetent deoarece mi-a dat ban. Nu am treaba ca se injura pe server si ca adminii nu le dau mute. Nu mai am 14 ani sa ma bata mama ca se aud injuraturi de la casti :))

Tind sa cred ca e permanent pentru ca inca am ban. [ ora 12:31 ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban aArRnN

Mesaj #4 » de TheNutz » 13 Iun 2019 13:19

Deci in primul rand... esti un copil idiot de care ne-am dat seama toti... eu ca abia ma miscam pe mapa... e ok si asta desi lumea stie cum joc, deci nu ma afecteaza... incompetent?! nu cred ca esti in masura sa comentezi competenta sau incompetenta mea, avand in vedere ca nici macar jumatate din orele mele jucate nu le ai! Accepta realitatea ai ban permanent pt Wallhack! bafta la -rep-uri, doar un idiot ca tine poate sa faca asta!
Avatar utilizator

Re: Cerere unban aArRnN

Mesaj #5 » de arN1- » 14 Iun 2019 00:33

Deci inca aștept demo. :)

[ Post made via Android ]

\ post actualizat: 14.06.2019 | 12:36 am (zonă timp forum=GMT+2) /


N-am nici o treaba cu tine, dar am văzut cat de competent esti. Si esti foarte interesant jignind.

Avatar utilizator

Re: Cerere unban aArRnN

Mesaj #6 » de arN1- » 17 Iun 2019 17:18

Deci pana la urma cum ramne cu banul? Ti-am dat cerere pe steam, DeeJay, sa discutam despre asta, dar ai refuzat-o.
Avatar utilizator

Re: Cerere unban aArRnN

Mesaj #7 » de DeeJay » 17 Iun 2019 17:25

arN1- (Re: Post 6), nu am eu treaba. vorbeste cu adminul care te-a banat sau cu headshaper.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Cerere unban aArRnN

Mesaj #8 » de arN1- » 17 Iun 2019 17:32

Daca ajuta, va pot pune si videoclipuri cu killurile pe care le-am facut pe 2000$, sau doar ultimul kill pentru care probabil am luat ban- https://imgur.com/a/tWfDTZ6

Eu am pus video in care se vede stilul de joc si e evident ca nu am wall. Odata ce nu sunt dovezi ca nu am wall, ba mai mult, am adus eu video cu ultimul kill, nu vad de ce banul ar ramane.

Imagineaza-ti, doar ca primesti ban si un admin te jigneste, te face copil si continua sa spuna ca ai cheaturi si spune ca e foarte experimentat, ca are dublu ore si ca nu are cum sa greseasca, dar tu chiar sa nu ai cheaturi.

Am contul asta de 5 ani, in octombrie. Dupa 2.3k ore doar pe contul asta sa mi se nazareasca mie sa bag cheaturi vs copii de clasa a 7-a si a 8-a ce jucau atunci? :)) Sa fim seriosi :)
Avatar utilizator

Re: Cerere unban aArRnN

Mesaj #9 » de DeeJay » 17 Iun 2019 17:34

arN1- (Re: Post 8), ia si discuta in privat cu adminul care ti-a dat ban si cu headshaper, poate ii convingi sa discute si sa iti scoata banul.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Cerere unban aArRnN

Mesaj #10 » de H3ADSHAP3R » 18 Iun 2019 00:12

    eram si eu ocupat, mâine primesc pc-ul înapoi și încerc sa dau unban.

    [ Post made via Android ]

    \ post actualizat: 18.06.2019 | 12:47 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


    !UNBAN STEAM_1:1:101099098, gata

    :ymcowboy:

    Avatar utilizator





    GameForest

    Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
    GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
    Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

    Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
    GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks