XB CSGO DeathMatch

Info
Imagine
parola web4est
mod joc: Clan War - Competitive

admini principali: Eseth Killer, Cristina, DeeJay

Moderatori: DeeJay, Eseth

XB CSGO DeathMatch

Mesaj #1 » de Eseth » 28 Aug 2013 15:24

Am deschis un server nou CS:GO deathmatch

Aici puteti posta problemele intalnite pe server sau propuneri pentru imbunatatirea lui.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #2 » de DeeJay » 30 Aug 2013 07:23

ar trebui redus timpul la runda de la 10min cat e acum la 5min si la mapa redus de la 30min la 15-20min ca la final de mapa pica itemele alea de la valve.

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #3 » de Eseth » 30 Aug 2013 12:19

DeeJay (Re: Post 2), Timpul pentru harta l-am redus ieri pana la 20 minute. O sa reduc si timpul pentru runde pana la 5-7 minute.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #4 » de Bogdan » 31 Aug 2013 09:37

sa rezolvi pls cu healthpack... o sa fie mult mai tare serverul asa :P. Si incercati sa rezolvati cumva cu lag-ul...sunt jucatori care se plang ca nu merge tot timpul bine.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #5 » de Eseth » 31 Aug 2013 13:06

Bogdan scrie:sa rezolvati cumva cu lag-ul...sunt jucatori care se plang ca nu merge tot timpul bine.
Nu pot sa setez serverul sa mearga bine pentru fiecare. Daca merge unuia bine, inseamna ca nu e de la server. Acei jucatori sa rezolve problemele de la ei. Eu n-am avut nici un lag de cand am intrat prima data.
Dupa ce o sa rezolv cu healthpack-urile, o sa te anunt, nu-ti face griji. Cu hp/kill e mult mai bine decat cu healthpack pe deathmatch, imho.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #6 » de H3ADSHAP3R » 31 Aug 2013 23:09

Eseth (Re: Post 5), lagul apare cand prea multi jucatori.....
Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #7 » de DeeJay » 31 Aug 2013 23:10

bug: spawn points aiurea pe unele mape, ramai blocat in diverse locuri si daca ai si bomba sa dus runda aiurea..
bug: este lag din cand in cand si se plang jucatorii, probabil se face lag de la pluginu de deathmatch si ar trebui pus dm de la csgo nativ..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #8 » de Bogdan » 31 Aug 2013 23:12

rezolvati cu lag-ul ca e de cacat...cand suntem 14-15 jucam ca trinity vs neo :))doamne...merge ca cizma!!!
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #9 » de DeeJay » 01 Sep 2013 12:00

trebuie scoase mapele favela, nuke si eu zic ca sa lasam dust dust2 italy office si cam atat
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #10 » de David » 16 Sep 2013 22:11

Scoateţi mapele care au ca spawn bazele şi dacă puteţi să eliminaţi bomba de plant.

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 9 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks