XB CSGO DeathMatch

Info
Imagine
parola web4est
mod joc: Clan War - Competitive

admini principali: Eseth Killer, Cristina, DeeJay

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #11 » de DeeJay » 16 Sep 2013 22:12

vertigo si assault trebuie scoase, daca eliminam bomba se elimina scopul de a juca si devine dethmatch plictisitor fara obiectiv..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #12 » de David » 16 Sep 2013 22:18

Da, poate fi un 4fun serverul. Dar din câte am văzut lumea vrea profesionalism şi lucrează la respawn pentru reacţii. Părerea mea. Şi avantajul este pentru Terro, atâta timp cât a plantat bomba se pot respawna imediat pentru a o proteja.
Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #13 » de DeeJay » 16 Sep 2013 22:19

David (Re: Post 12), respawn ala e random, si ct se pot respawna si pot castiga.. parerea mea e ca e f ok serverul acum cu obiectivele astea.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #14 » de Eseth » 17 Sep 2013 14:16

Un jucator nu poate sa reinvie intr-un spawn din care poate vedea direct alti jucatori in momentul respawnului. Asta exclude cazurile cand teroristii se pot respawna langa un ct care dezamorseaza bomba sau in alt loc de unde sa aiba contact vizual direct cu ct-ul. Am jucat si eu ceva timp pe server si am analizat echilibrul dintre echipe cu map objectives activat si daca mi se parea ceva aiurea dezactivam obiectivele. Din punctul meu de vedere nu exista nici o problema de echilibru dintre echipe. Daca o sa se planga inca 5-7 jucatori ca e aiurea cu obiective, o sa deschid un chestionar si o sa se voteze PRO si CONTRA.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: XB CSGO DeathMatch

Mesaj #15 » de Bogdan » 18 Sep 2013 08:34

Scoate hartile scrise de deejay mai sus si baga dust 2 unlimited.Si rezolvati naibii cu nr de jucatori k e serverul de 24 si putem intra maxim 20.

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks