Invitatii site-uri torrent

Aici veti posta ce vreti sa dati GRATIS/MOCCA/FARA BANI sau altceva in schimb.

Moderator: DeeJay

Invitatii site-uri torrent

Mesaj #1 » de ALex » 15 Iul 2011 18:44

Acest topic este strict pentru cei care vor sa ofere o invitatie pe un torrent.
Utilizatorul care ofera poate alege cui sa acorde invitatia!"
-----------------------------------------------------

Dau doua invitatii Filelist gratis. Daca sunteti interesati lasati un pm.

Avatar utilizator

Invitatii site-uri torrent

Mesaj #2 » de ALex » 15 Iul 2011 19:28

A mai ramas o invitatie.
Avatar utilizator

Invitatii site-uri torrent

Mesaj #3 » de Cristina » 15 Iul 2011 19:36

Am observat ca majoritatea faceti schimb de invitatii pe site-urile torrent si pentru a nu crea cate un topic pentru fiecare invitatie va rog sa postati aici pe viitor.


Dau 1 buc invitatie pe CZteam. Ostil? Vrei?
Avatar utilizator

Re: Invitatii site-uri torrent

Mesaj #4 » de Alejandro » 15 Iul 2011 23:45

Eu nu pot oferi decat invitatii pe filelist dar nici din acelea nu am .... moca. In schimb pot ajuta pe cine doreste sa isi faca cont pe filelist prin cumpararea unei invitatii (la fel cum am facut si eu) prin 3 euro dati prin sms la filelist astfel obtin o invitatie pe care o dau platitorului.
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Invitatii site-uri torrent

Mesaj #5 » de ostil » 16 Iul 2011 00:25

sa imi dai Criss sa vad si eu ce e p'acolo.. multumesc de oferta

iar daca sunt persoane din gasca noastra care vrea pe ice torent ii ajut eu cu mare placere , e un tracker bun merge aproape la fel de bine ca filelist .
mai pot ajuta cu un cont hai doua doar unei persoane suficient de responsabila ca " isee, dj,nik sau criss ... cont pe filelist gratuit bineinteles cu rugamintea sa aibe grija de ratie si sa nu dea commenturi aiurea pe acolo pt ca cel care invita raspunde pt invitatii lor si nu risc sa ma fac de .. cei de acolo ma cunosc la fel de bine ca si voi de altfel chiar 3 dak sunt cereri mari
Ultima oară modificat de ostil pe 16 Iul 2011 00:40, modificat de 2 ori în total.
Imagine

Avatar utilizator

Re: Invitatii site-uri torrent

Mesaj #6 » de ALex » 16 Iul 2011 00:30

Castiel scrie:Eu nu pot oferi decat invitatii pe filelist dar nici din acelea nu am .... moca. In schimb pot ajuta pe cine doreste sa isi faca cont pe filelist prin cumpararea unei invitatii (la fel cum am facut si eu) prin 3 euro dati prin sms la filelist astfel obtin o invitatie pe care o dau platitorului.


:P Ma gandeam si eu sa le vand dar cand am vazut cate anunturi erau pe okazii m-am lasat pagubas si am decis sa le dau gratis.
Avatar utilizator

Re: Invitatii site-uri torrent

Mesaj #7 » de Alejandro » 16 Iul 2011 00:52

Dar eu nu am spus ca le vand .. pur si simplu cine vrea trimite sms la filelist il taxeaza .. eu primesc o invitatie si il invit pe respectiv .. eu nu iau niciun ban.

Rectific ... tocmai am intrat pe filelist si vad ca am doua invitatii pe care le-am primit moca .. deci cine vrea si consider eu ca merita .. just ask!
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Invitatii site-uri torrent

Mesaj #8 » de ostil » 16 Iul 2011 01:00

Castiel nimeni nu te'a acuzat de comert ahahaha
Imagine
Avatar utilizator

Re: Invitatii site-uri torrent

Mesaj #9 » de Cristina » 16 Iul 2011 10:02

ostil scrie:sa imi dai Criss sa vad si eu ce e p'acolo.. multumesc de oferta

iar daca sunt persoane din gasca noastra care vrea pe ice torent ii ajut eu cu mare placere , e un tracker bun merge aproape la fel de bine ca filelist .
mai pot ajuta cu un cont hai doua doar unei persoane suficient de responsabila ca " isee, dj,nik sau criss ... cont pe filelist gratuit bineinteles cu rugamintea sa aibe grija de ratie si sa nu dea commenturi aiurea pe acolo pt ca cel care invita raspunde pt invitatii lor si nu risc sa ma fac de .. cei de acolo ma cunosc la fel de bine ca si voi de altfel chiar 3 dak sunt cereri mari



OK. ATunci invitatie pe czteam Goes to..... Ostil!

Pe filelist am si eu 1buc invitatie... calda, moca...


______________________

Invitatie filelist GONE.

In concluzie , nu mai dau nimic. :ymsigh:
Avatar utilizator

Re: Invitatii site-uri torrent

Mesaj #10 » de Rufio » 18 Iul 2011 17:16

o invitatie pe filelist, va rog frumos, pe e-mail speed_roaster@yahoo.com

multumesc


Te rog sa citesti ce am scris la inceputul acestui topic!
Daca vrei o invitatie il rogi pe cel care a postat, aici in topic sau folosind mesageria privata.
Utilizatorul respectiv iti poate acorda sau nu acea invitatie in functie de vechimea ta la noi in Comunitate.


DJ

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks