Timp liber...mai exista asa ceva?

Ce facem in timpul liber?

Moderator: DeeJay

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #21 » de asaSi » 25 Dec 2012 19:32

gogenapo scrie:As vrea sa propun ceva.
Vara aceasta,haide-ti sa ne strangem cati mai multi padurari in Bucuresti sau alege-ti voi unde ne vom intalni.Minori cu minori,adulti cu adulti si invers.Ce zice-ti?


In timpul liber fac diferite chestii,cum ar fi:joc fotbal,voley,ma duc la bazin si inot,or mai ies pe afara cu tovarasii mei. :)I just wanna party. :))

Nu ar fii rau , dar nu cred ca toti is din BUCURESTI cel putin eu TIMISOARA .

P.s in timpul liber CS,FIFA,Facebook,Muzica . Mai nimica :) !
Imagine

Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #22 » de BurNie » 28 Dec 2012 21:45

Cam da.. goge.. Eu sunt din Tg.Mures.. Deci? :))
Imagine
Imagine
Respecta,si vei fi respectat!!
Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #23 » de Oxy » 28 Ian 2013 16:45

TIMP LIBER de unde ,hai sa spun am foarte putin si asta e ca nu prea :-B carte daca as sta cu burta pe carete nu cred ca as mai avea timp liber si credetima ca profilul la care sunt nu este asa usor
Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #24 » de Dope » 21 Mar 2013 19:36

Nu s-a mai postat aici de ceva vreme dar hai sa spun si eu ce fac in timpul liber.
Pe langa jocurile pe calculator,imi ocup majoritatea timpului cu sportul (fotbalul) duminica cel mai mult ;))
Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #25 » de CyberNetiK » 14 Apr 2013 18:17

scoala,acasa,mananc,csgo time,teme,csgo time again,mananc,somn si ciclul se reia

Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #26 » de amstaff » 10 Dec 2013 18:34

timpul liber : fotbal cu prietenii, pescuit cu unchiu' , vara domiciliat in alta parte decat acasa, iarna pe partie
Imagine
Mult Noroc!
Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #27 » de thony » 10 Dec 2013 19:45

sparta ce face in timpul liber:
-doarme ca porcu
-joaca css pe cel mai tare server....pe forum
-bea ca porcu
-umbla prin toata austria la intalniri cu masini tunate
-distruge ambreajele si gumele la masini in ungaria la DragRace
-mestereste ore intregi la masini in garaj
-se beseste ca porcu =))
Imagine
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks