Timp liber...mai exista asa ceva?

Ce facem in timpul liber?

Moderator: DeeJay

Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #1 » de Bogdan » 22 Mar 2011 00:02

Salut,

Asteptam idei cu felul in care va petreceti timpul liber, poate asa mai iesim si noi din monotonia asta :) :-S ...ca suntem in pana momentan :D :)
Eu unul nu prea am timp nici sa respir....doar seara ce ma bag la un Counter Strike Source cu padurarii si rar cate un fotbal, in rest munca munca si iar munca si...dorm ca porcu in porumb :)))) :D.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #2 » de iseedead » 25 Mar 2011 08:24

ma eu mai am timp liber... acum problema e ca fotbal nu joc, si asta nu ar fi o problema ca tot as avea ce sa fuck, partea nasoala e ca sunt cam casatorit si optiunile sau cam inchis, asa ca ba bogdane uite o idee ce ai putea sa faci tu cu timpul liber, iar daca nu ai timp recomand sa iti faci ca de arzi gazul pe loc acum peste cativa ani ai sa iti smulgi parul din cap ca nu ai profitat la timp... savarinosule
Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #3 » de ostil » 26 Mar 2011 21:13

cum le mai spui tu pe nume ma i see .... si cata dreptate mai ai ...
Imagine
Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #4 » de DeeJay » 05 Apr 2011 13:59

in timpu liber mai butonez la siturile padurii ;) stiti voi care sunt :P asa ca n-o mai ardeti aiurea si mai veniti si voi macar cu idei!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #5 » de CK » 13 Apr 2011 15:13

Eu din pacate nu am timp liber,dar imi fac de CSS :D
Imagine
CK=Cereal Killer

Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #6 » de LoCkEd » 17 Iun 2011 22:08

In timpul liber stau pe forum .... si la CSS.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #7 » de Alejandro » 17 Iun 2011 23:29

Mah ... eu putinul timp liber pe care il mai am .. ori biciclesc .. ori ies la o bere .. o bila .. un darts ceva ... in rest ... css si filme... cand o sa imi fac iar o prietena ... o sa am si mai mult timp liber :D (pt ca o sa imi fac). Pt forum .. imi mai gasesc cate putin timp si de la munca.
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #8 » de Bogdan » 17 Iun 2011 23:40

Lasa bah castele ca gasesti u o prietena..poate doua...chiar 3...doar esti tanar:D, in rest e ok, totusi eu zic ca exagerezi cu bicicleta aia...las-o drq si stai la css:))....glumesc, e buna miscarea....ti-o spune un fost sportiv :D :)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #9 » de iseedead » 18 Iun 2011 08:37

era campion la halbere bogdan, multiplu medaliat la olimpiade asa ca asculta-l ca miscarea e buna, sa vezi ce brand are de la ridicarea halbei de bere ))))))))
Avatar utilizator

Re: Timp liber...mai exista asa ceva?

Mesaj #10 » de Alejandro » 18 Iun 2011 08:50

:)) da da .. si eu incerc sa scap de "monobrandul" de la bere :)) ... si normal ca e buna miscarea ... sa vezi ce rupt vin cand fac cate o tura pana in mamaia si inapoi
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 12 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks