Timp Liber = Vacanta = Concediu

Ce facem in timpul liber?

Moderator: DeeJay

Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #1 » de Cristina » 07 Sep 2011 13:57

Nu? Cam asa vine, timpul liber este de fapt vacanta sau concediul. ( Nu poti sa numesti timp liber alea cateva ore pe care le joci CSS intre munca/scoala si somn... )

Si cum s-a terminat ce-a mai mare si mai importanta perioada din concediu/vacanta, vreu recomandari.
Unde ati fost? In Romania? Pe alte meleaguri? Litoral? Munte? Campii? Depresiuni? Insule? Pesteri? ...
Unde e frumos, deosebit, unde merita sa ne cheltuim banii.

Poze? Mostre, exemple, motive, etc.

Avatar utilizator

Re: Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #2 » de puf1k » 07 Sep 2011 18:16

Salut,

Am fost la Marea Neagra in Bulgaria,pe litoralul Sunny Beach. E frumos acolo... am facut o oprire la Galati,e frumos acolo mi-a placut foarte mult...la vama am trecut repede,nu ca la Rep.Mold. la vama de la giurgiulesti am stat 4 ore degeaba :D...dar in fine vacanta a fost cool cu prieteni ...(NO PARENTS)
only freedom :)..like that .. :)
Imagine
Avatar utilizator

Re: Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #3 » de Alejandro » 08 Sep 2011 00:24

De maine 8 Septembrie 2011 ora 18:00 intru oficial in timpul meu liber provenit din concediu pe o perioada nedeterminata :D Deci nu am cum sa va spun ce am facut ... dar pot sa va spun cum am de gand sa il incep :D si anume cu un week-end la munte ... asa ca scumpii mei padurari ... sa nu plangeti prea mult dupa mine ... ma intorc luni :P
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #4 » de ostil » 08 Sep 2011 10:53

asa ba Castiele traiesteti viatza si bucura'te de tot ce iti ofera . sa ne aduci poze bre sa postezi sa vedem si noi cum si pe unde :ymapplause:
Imagine
Avatar utilizator

Re: Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #5 » de Bogdan » 08 Sep 2011 11:38

asa bah castele...distractie placuta :D...eu o sa revin cu ce si cum si unde am fost :))))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #6 » de sMok3 » 08 Sep 2011 19:14

hey,

Eu am fost la merea neagra in Bulgaria..la Nisipurile De Aur.E foarte frumos acolo...apoi am stat la munte la Busteni cateva zila la aer curat de munte si un grararel :D ..si in rest a fost superba vacanta am stat cu prietenii mai mult timp pentru ca acum ma duc la liceu si cu unii poate nu o sa ma mai intalnesc :( :)
Avatar utilizator

Re: Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #7 » de Crazy_Bob » 09 Sep 2011 09:32

hi

Io am fost in romania si am stat 2 saptamanii in comuna Runcu care este aproape de Dambovita si o saptamana la Bucuresti si a fost super mam distrat am facut multe lucruri si acu mam intors in Grecia din cauza scoli altfel mai stateam vro luna :))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #8 » de MJuvets » 12 Sep 2011 17:05

Am fost in Bulgaria, la hotel de 5 stele, foarte fain, all inclusive , m-am simtit mai bine ca acasa >:D<
Thankyou, Thankyou, Thankyou... You are... my God.. my inspiration, my everything !
Avatar utilizator

Re: Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #9 » de Alejandro » 12 Sep 2011 20:28

Asa cum se cuvine, am revenit cu detalii asupra timpului meu liber petrecut in acest weekend la munte. In cateva cuvinte ... a fost foarte frumos chiar mai mult decat ne-am asteptat ... am si umblat prin imprejurimi (Lacul Sf. Ana, Tusnad Bai, Sinaia si Covasna - unde am stat). Bineinteles ne-am bagat in fiecare seara sub masa (am avut si cazuri in care m-am trezit dimineata pe langa nu stiu ce copac prin curte .. sau pe banca in foisor :)) ). Vremea a tinut cu noi ... in afara de prima seara cand a plouat putin .. dar nu ne-a deranjat. Peisajele din imprejurimi foarte frumoase ... si voie buna .. ce mai .. ne-am distrat pe cinste. Iar in continuare cateva poze sa vedeti si voi.
Fişiere ataşate
SDC15539.JPG
Cabanuta
SDC15539.JPG (4.81 MiB) Vizualizat de 227 ori
SDC15555.JPG
Campionatul de table (nu m-am inscris :)) )
SDC15555.JPG (4.94 MiB) Vizualizat de 260 ori
SDC15518.JPG
SDC15518.JPG (3.44 MiB) Vizualizat de 234 ori
SDC15493.JPG
SDC15493.JPG (4.88 MiB) Vizualizat de 232 ori
IMG_1873.JPG
IMG_1873.JPG (639.46 KiB) Vizualizat de 217 ori
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #10 » de Alejandro » 12 Sep 2011 20:33

Si pentru ca nu pot sa adaug mai mult de 5 poze .. ma scuzati dar mai fac un post (si nici in galerie nu le pot pune pentru ca e limita de 2MB/file. Si as mai pune ca sunt aproape 1000 de poze facute, dar totusi sa nu intrecem masura ... daca mai vreti .. cautati pe facebook :P
Fişiere ataşate
IMG_1809.JPG
Party time :D
IMG_1809.JPG (775.1900000000001 KiB) Vizualizat de 225 ori
SDC15489.JPG
;)
SDC15489.JPG (4.76 MiB) Vizualizat de 232 ori
SDC15559.JPG
Pregatit sa plec prin padure
SDC15559.JPG (4.84 MiB) Vizualizat de 222 ori
SDC15582.JPG
Prin padure pe carare mai sus de cabana
SDC15582.JPG (4.86 MiB) Vizualizat de 205 ori
SDC15504.JPG
Parc in Sinaia
SDC15504.JPG (4.88 MiB) Vizualizat de 190 ori
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 8 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks