Timp Liber = Vacanta = Concediu

Ce facem in timpul liber?

Moderator: DeeJay

Re: Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #21 » de zNk » 13 Ian 2012 19:28

Cristina am colindat toata tara, dar apogeul frumusetii il atinge tot lantul Carpatic. In special Transfagarasan, Lacul Sf Ana si cam toate obiectivele astea mai de importanta. Si nu prea imi place muntele vara dar uite ca a fost frumos.
Vara merg de 5 ori la mare, la Holiday, cel mai tare camping din Romania, poate constantenii nostrii cunosc. Cel mai scump, dar serviciile nu se compara cu Pescaresc, S, Hanu Piratilor. Merg de 6 ani acolo si in fiecare an apare cate o utilitate, avantaj.
Iarna indoi partia Clabucet, din Predeal mi se pare cel mai mirific loc.
Si acasa cand stau stii ce fac ?
Imi pierd banii la pariuri sportive/ caini dar "traiesc ( pe banii mei) din castiguri". Ies non stop "in da club" si incep cu cele deja obisnuinta 10 shoturi si o sticla de busuioaca ! ha dupaia o rupem pe darts, biliard, dans, intalnesti o fata ( in cazul in care prietena, in cazul meu de multe ori, are acele zile femeiesti NASPA ) incepi cu un preludiu, dupa care te retragi. Nu vorbesc din filme. Ce sa zic, bani parintii ! :)))+ combinatii
Daca nu ies o ard prin cartier cu tovarasii, si amicele mele :)). Cand suntem nostalgici, stam seara ca boschetarii in rotund cu 3 sticle de cv tare in fata si compunem. Nu fumez, decat ocazional, defapt mai mult pufai trabucuri si altele.
Ne plimbam cu masina fumati. Ha..conducem alea alea. Eram sa am dosar penal, dar noroc ca am parinti cu .....Ma rog mi-am facut garaj dintr-un magazin. De atunci ma urc in masina doar cu ai mei..:-@
Asta fac eu, recunosc. NU SUNT UN MODEL DA NICI O PANARAMA ! Numai bine XB ! Cine mai e ca mine ?! :)))
E de aur tacerea , deaia tac multi , mie nu-mi place auru' deaia nu ma plac multi...!

Avatar utilizator

Re: Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #22 » de Jackson » 03 Mar 2012 00:55

Padurarilor,de azi s-a inceput prima vacanta de primavara din anul acesta si miine,3 martie ,plec intr-o excursie organizata in Ucraina pentru o saptamina aproximativ.Deci,eu va zic ramas bun si ne reintilnim si ne revedem pe forum si server,cind ma intorc!Bafta si numai bine :o) B-)
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: Timp Liber = Vacanta = Concediu

Mesaj #23 » de LoCkEd » 12 Iun 2012 14:26

Padurarilor official peste 2 saptamani vine vacanta. Odata cu aceasta eu o sa plec in Turcia, mai precis la Kusadasi. Abia astept sa merg acolo, voi sta 10 zile. Poate o sa pun si cateva poze, filmulete.
Cu ocazia vacantei, vine si vremea bac-ului. Bafta la ce-i care dau bac-ul !
Imagine
Imagine
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 12 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks