Propuneri harti Server CSGO Public!

Info
Imagine
mod joc: Competitive | Top jucatori
admini principali: Eseth Killer, Cristina, DeeJay

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #31 » de H3ADSHAP3R » 08 Feb 2013 10:59

Salutare!
1. Hartile se iau acuma din workshop
2. Sa faceti o nou colectie in workshop(cu numele serverului) cu hartile ce se vor afla pe server ca sa putem downloada usor pe toate.

http://i47.tinypic.com/qouans.png

\ post actualizat: 08.02.2013 | 11:00 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


am gasit niste harti excelente, noi. le-am adaugat la fav la mine in steam:
http://steamcommunity.com/workshop/brow ... orites&p=1

de_mill2
de_blitz_b3
de_nuketown(excelent cand suntem putini pe sv si vrem defuse mode)
cs_motel(de nota 10)
de_balfour
de_crane_b1(de nota 10)
de_XS_Facility
Season beta
de_hamlet
de_storage(de nota 10)

Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #32 » de Bogdan » 10 Feb 2013 21:33

bah sa ma cac pe workshopul vietii...e de cacat, va rog sa il scoateti ca stau 2 ore sa le downloadez si pe deasupra imi socheaza si jocul si steam-ul. Deci va rog sa bagati hartile normal pe server si sa lasati improvizatiile de cacat!!!
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #33 » de Eseth » 11 Feb 2013 00:02

Bogdan (Re: Post 32), Am intrat ieri noapte pe server in moment cand era o harta din workshop si s-a descarcat in maxim 10-15 secunde fara sa se shokeze nimic. Am mai testat 2-3 harti si mergeau normal. Daca n-o sa modifice sistemu asta sa fie mai simplificat si sa apara normal la vot ca si restu hartilor, o sa scoatem si o sa incarcam hartile pe server cum o faceam pana acum.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #34 » de Bogdan » 11 Feb 2013 18:31

Eseth mie si nu numai, mi se descarca in 5 minute...de fapt la 99% se blocheaza si imi iese din joc, imi sare steamul in aer etc...asa ca te rog sa pui mapele normal fara sa mai fie nevoie de bataile astea de cap. Nu am chef sa astept pana li se scoala astora de la valve sa imbunatateasca modalitatea de a urk hartile pe un server.

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #35 » de Eseth » 11 Feb 2013 20:42

Bogdan (Re: Post 34), Bine, o sa scot asta pana apare un update/fix/patch la sistemu asta nou. In principiu e comod, dar inca mai are multe bug-uri din cate vad...
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Mape CSGO

Mesaj #36 » de Bogdan » 07 Apr 2013 15:00

Propun sa se faca un update la hartile noastre, au aparut variantele "_se" la anumite harti si ar trebui sa actualizam si noi.

\ post actualizat: 07.04.2013 | 3:29 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Si daca nu cer prea mult hai sa incercam si hartile de mai jos, sunt in workshop:

- FY_Iceworld_Arena_GO
- de_mirage_go
- de_corsica_csgo
- de_wetwood
- de_frost_csgo_final2
- de_winter_forest
- de_cefalu_go
- de_desperados
- de_prodigy_csgo_se
- awp_dust_imb
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #37 » de H3ADSHAP3R » 01 Mai 2013 17:08

Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #38 » de H3ADSHAP3R » 20 Mai 2013 12:00

Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #39 » de DeeJay » 20 Mai 2013 14:24

H3ADSHAP3R (Re: Post 38), va rog sa nu mai propuneti mape awp, eu i-am zis lu eseth sa le scoata pe toate pentru ca daca intra o mapa awp se juca 5-6min si apoi se golea serverul!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #40 » de H3ADSHAP3R » 20 Mai 2013 14:52

okey djule, doar am vazut o harta chiar frumoasa de awp, e doar propunere:)

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 14 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks