Propuneri harti Server CSGO Public!

Info
Imagine
mod joc: Competitive | Top jucatori
admini principali: Eseth Killer, Cristina, DeeJay

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #11 » de Bogdan » 06 Ian 2013 23:22

Propun sa bagam hartile urmatoare pe serverul de csgo...si sa scoatem din cele existente fy buzkill, si mai sunt niste fy care nu se joaca. In hartile de mai jos e un buzkill care se poate juca, fara sa te chinui sa vezi pe unde sunt padurarii inamici. Si mai sunt niste awp-uri pentru ca momentan nu avem decat o singura mapa cu awp.

1. gamebanana.com/csgo/maps/171364
2. gamebanana.com/csgo/maps/171290
3. gamebanana.com/csgo/maps/171258
4. gamebanana.com/csgo/maps/171217
5. gamebanana.com/csgo/maps/170924
6. gamebanana.com/csgo/maps/170808
7. gamebanana.com/csgo/maps/170295
8. gamebanana.com/csgo/maps/170137
9. gamebanana.com/csgo/maps/170094
10. gamebanana.com/csgo/maps/170093
11. gamebanana.com/csgo/maps/170000
12. gamebanana.com/csgo/maps/169939
13. gamebanana.com/csgo/maps/169280
14. gamebanana.com/csgo/maps/169242
15. gamebanana.com/csgo/maps/169087
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #12 » de Eseth » 07 Ian 2013 01:37

Am incarcat toate hartile propuse.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #13 » de H3ADSHAP3R » 07 Ian 2013 14:08

Am o cerere fata de voi, chiar daca avem atatea harti tot aud ca :bagati dust2, bagati dust2 ; indiferent de harta de defuse, in mare parte dust2 jucam. Acuma ori toata lumea place harta d2, sau nu va place sa vedeti harti noi?!?
In acest caz ce facem, daca tot d2 vor sa joace? si ieri era baga o alta harta, nu a trecut mult timp iar d2 jucam.
Eu vroiam sa avem harta "noastra" nu doar d2.

Multumesc,
Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #14 » de asaSi » 07 Ian 2013 14:11

H3ADSHAP3R scrie:Am o cerere fata de voi, chiar daca avem atatea harti tot aud ca :bagati dust2, bagati dust2 ; indiferent de harta de defuse, in mare parte dust2 jucam. Acuma ori toata lumea place harta d2, sau nu va place sa vedeti harti noi?!?
In acest caz ce facem, daca tot d2 vor sa joace? si ieri era baga o alta harta, nu a trecut mult timp iar d2 jucam.
Eu vroiam sa avem harta "noastra" nu doar d2.

Multumesc,


Ar fii frumos o harta doar a XB . Sunt harti care nici nu le jucam pe Server , totusi ar fii bine sa mai bagam .
Imagine
Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #15 » de Eseth » 07 Ian 2013 18:25

Poate sa incarcati voi hartile, sa vedeti cat timp imi ia mie ca sa incarc o harta pe serverul de CS:GO, atunci ati vrea singuri sa jucati aceste harti propuse tot de voi. Acum voi doar postati aici si in maxim 10 minute puteti deja juca harta/hartile in dependenta de numarul hartilor propuse si nu va bateti capul. Nu vreau sa zic ca e ceva greu, dar care mai e rostu sa pierd timp incarcand aceste harti daca tot dust2 jucati?
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #16 » de Bogdan » 07 Ian 2013 18:53

Strein scrie:Ar fii frumos o harta doar a XB . Sunt harti care nici nu le jucam pe Server , totusi ar fii bine sa mai bagam .


O sa avem o harta personalizata XB, avem un nou membru pe nume celofan care mi-a promis ca o sa ne ajute si o sa ne faca o harta.
Pana atunci puteti incerca harta facuta deja de el pe serverul de CSGO- fy_infinity care are la baza Coloana Infinitului a lui Brancusi.
Eseth...daca ti se pare ca pierzi timp de ce te mai oferi sa faci toate lucrurile astea, sa pui harti sa te ocupi de servere? Ar trebui sa faci asta de placere, dar vad ca e foarte greu sa incarci o harta...cand vei lucra undeva asa le vei spune si celor din conducere?...la ce sa pierd timpul sa fac cutare lucru, ca mie mi se pare ca nu e bine.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #17 » de Eseth » 07 Ian 2013 18:54

Bogdan scrie:cand vei lucra undeva
voi primi bani pentru lucru...


Din pacate nu ai inteles ce am vrut sa zic.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #18 » de Cristina » 07 Ian 2013 19:12

Bogdan scrie:Eseth...daca ti se pare ca pierzi timp de ce te mai oferi sa faci toate lucrurile astea, sa pui harti sa te ocupi de servere? Ar trebui sa faci asta de placere, dar vad ca e foarte greu sa incarci o harta...cand vei lucra undeva asa le vei spune si celor din conducere?...la ce sa pierd timpul sa fac cutare lucru, ca mie mi se pare ca nu e bine.


Cred ca nu ai inteles faptul ca NOI avem nevoie de el si nu EL de noi.
Daca Eseth pleaca vreau sa te vad pe tine ocupandu-te de toate serverele.
Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #19 » de Bogdan » 07 Ian 2013 19:28

Cristina scrie:Daca Eseth pleaca vreau sa te vad pe tine ocupandu-te de toate serverele.

daca se duce eseth in locul meu la munca si daca imi mentine cardul plin promit ca invat tot ce tine de servere si ma ocup eu, pana atunci nu va mai plangeti aiurea ca bla bla bla....vai ce greu e sa incarci o harta....aoolooo ma dor salele de greu ce e, nu primesc bani ca sa urc o harta...ooof oooof mai mai!
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Propuneri harti Server CSGO Public!

Mesaj #20 » de H3ADSHAP3R » 07 Ian 2013 19:29

Ramaneti calm, mancati bine, si hai la CS :)

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 14 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks